flag
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر عنوان کرد:

پروژه های عمرانی و توسعه ای بندر چابهار؛ جلوتر از برنامه زمان بندی/ تحقق مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر در سیستان و بلوچستان

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: روند اجرای پروژه های عمرانی در بندر چابهار با وجود تحریم و شیوع ویروس کرونا؛ رضایت بخش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمدرضا الهیار در بازدید از بندر چابهار و پروژه های عمرانی در دست اجرا، تصریح کرد: به رغم شیوع ویروس کرونا و وزش بادهای موسمی، برخی از پروژه های بندر چابهار از جمله احداث برج کنترل ترافیک دریایی، خدمات نگهداری و تعمیر ماشین آلات خشکی، خدمات نگهداری و تعمیر تجهیزات دریایی  و پوشش رادیویی سواحل مکران، از برنامه زمان بندی جلوتر هستند.

وی درباره موج شکن های چندمنظوره مردمی جد، بیردف و گوردیم در سواحل سیستان و بلوچستان، افزود: این موج شکن ها در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی وباهدف ایجاد اشتغال، توزیع یکنواخت جمعیت و پدافند غیرعامل در نوار ساحلی، توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شده است.

معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت این موج شکن ها، تصریح کرد: موج شکن ها بر اساس تصمیم دولت، جهت بهره گیری کاربری شیلاتی و صیادی و افزایش اشتغال ساکنان بومی، توسعه منطقه و انتفاع مردمی به سازمان شیلات واگذار شد.

دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
11:41
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید