سازمان بنادر و دریانوردی، کاپیتان سردشتی، شرکت ملی نفتکش
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با اشاره به اینکه دریانوردانی که در دریا زندگی می کنند شرایط سختی دارند، بیان کرد: به طور دسترسی به اهداف دریایی بدون فعالیت دریانوردان امکان پذیر نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، کاپیتان سردشتی در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی، با اشاره به اینکه شرکت ملی نفتکش کماکان توانسته در حوزه صادرات نفتی به کشور کمک کند، اظهار داشت: زمانی که تحریم شکل می گیرد، وزارت نفت، شرکت ملی نفتکش و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی در پیکان تحریم ها قرار می گیرند و این مسئله اهمیت ناوگان ملی را نشان می دهد و در این دوره زمانی؛ نمی توان روی کشتی های خارجی حساب باز کرد چرا که به دلایل مختلف، ورود کشتی های خود را روی آب های ایران ممنوع می کنند.
وی با بیان اینکه هیچ کس نمی تواند خدشه ای به واردات و صادرات کشور وارد کند، عنوان کرد: صادرات بنزین به ونزوئلا شاید کار بزرگی نباشد ولی این امر قدرت ناوگان ملی و تحریم شکنی را نشان داد.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش با تأکید بر اینکه تجارت آزاد حق ایران و کسی نمی تواند جلوی ما را بگیرد، گفت: خوشبختانه کشتیرانی بخش خصوصی در ایران، مدنظر قرار گرفته و توانسته کمک شایانی در حوزه صادرات نفتی به کشور داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه باید اقتدار ملی ناوگان دریایی خود را افزایش دهیم،ادامه داد: از سامان بنادر و دریانوردی، نیروی دریایی ارتش، سپاه پاسداران و همه ارگان هایی که شرکت ملی نفتکش و شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران را در بخش های مختلف از جمله حوزه مقابله با دزدان دریایی، انتقال محموله ها به برخی نقاط و سایر موارد همراهی می کنند، قدردانی می کنیم. کاپیتان سردشتی افزود: با کمک ارگان های دریایی بسیاری از مسائل را حل شده و توانسته ایم به اهداف از پیش تعیین شده به بهترین شکل ممکن برسیم و خللی در کار پیش نیاید.
مدیرعامل شرکت ملی نفتکش گفت: ناوگان شرکت ملی نفتکش، مشکلی بابت تأمین سوخت کم سولفور ندارد.

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
کد خبر : ۵۱,۸۰۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید