دریانوردان؛ نشان دادند که می توان تحریم ها را دور زد/ دریانوردی پایدار؛ نتیجه تلاش های مقتدرانه نیروی دریایی ارتش و سپاه است/ استمرار فعالیت های اقتصادی کشور با حضور موثر نیروی دریایی ایران در آب های
معاون عملیات نیروی دریایی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه دریا در تسخیر دریانوردان است، گفت: دریانوردی پایدار از آغاز جنگ و با تأمین منافع ملی توسط دریانوردان شروع شد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سردار قناعت پیشه در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی، با اشاره به شعار کشتیرانی در سیاره پایدار، خاطر نشان کرد: چهل سال است، دریانوردان در آتش و خون و با وجود تحریم های بی سابقه، کشتیرانی پایدار را انجام دادند.
وی با بیان اینکه ۴۰ است دشمن قصد دارد مانع دریانوردی پایدار در ایران شود، گفت: دریانوردان نشان دادند که می توانیم تحریم ها را دور بزنیم.
به گفته معاون عملیات نیروی دریایی سپاه پاسداران جمهوری اسلارمی ایران، دریانوردی در آب های دور و حضور در آب های دریای کارائیب، از مصدایق قوی شدن است و همچنین دریانوردی پایدار؛ نتیجه تلاش های مقتدرانه نیروی دریایی ارتش و سپاه است.
وی از حضور مقتدرانه نیروی دریایی راهبردی کشور در آب های آزاد قدردانی کرد و افزود: تأمین امنیت دریانوردی، حفظ منافع ملی و پابرجایی و استمرار فعالیت های اقتصادی ناشی از حضور موثر نیروی دریایی ایران در آب های دور است.

۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹
کد خبر : ۵۱,۸۱۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید