flag
استاندار خوزستان در جریان بازدید از بندر شادگان عنوان کرد:

بندر شادگان رونق خود را بازمی‌یابد

استاندار خوزستان در بازدید از بندر تجاری شادگان با اشاره به لزوم رفع نگرانی صاحبان کالا در این بندر، از ترخیص عمده‌ی کالاها در هفته جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، 17 مهرماه غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان به همراه مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شهرستان شادگان در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بندر شادگان، با اشاره به نگهداری مقادیر قابل توجهی از کالاها در بندر شادگان، این موضوع را مایه‌ی نگرانی صاحبان کالا و شناورها عنوان کرد و بیان داشت: با پیگیری‌ها انجام شده و دستور العملی که از مرکز آمده، مشکلات صاحبان کالا و شناورها برطرف خواهد شد.

شریعتی در ادامه افزود: به دنبال هماهنگی‌های انجام شده در مبادی ذیربط و تصمیمات اتخاذ شده، ترخیص کالاها در این هفته آغاز می‌شود و بندر شادگان همچون گذشته رونق خود را به دست می‌آورد و اشتغال مستقیم و غیرمستقیم در بندر و شهرستان شادگان احیا و رضایت مردم این شهرستان جلب می‌شود.

وی در ادامه افزود: نمایندگان دستگاه قضایی نیز به منظور بهبود شرایط از این بندر بازدید می‌کنند و تصمیم‌های مقتضی را برای تسهیل روند ترخیص کالا از این بندر می گیرند و به دنبال آن دغدغه‌های مردم ولایتمدار و مرزدار شریف در این شرایط ناشی از تحریم و شیوع کرونا رفع می‌شود.    

یادآور می شود عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان که در این بازدید استاندار خوزستان را همراهی می‌کرد با ارائه توضیحاتی تلاش‌های این اداره کل را برای نگهداری و صیانت از کالاهای بازرگانان و اموال عمومی را تا تعیین تکلیف نهایی آنها را از سوی مراجع ذیصلاح بیان کرد.

شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
15:11
منبع: روابط‌عمومی
چاپ