علی اکبر مرزبان، مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی به صورت هماهنگ و هم‌زمان در تهران و ۶ بندر خبر داد و تأکید کرد: این سازمان آمادگی کامل دارد که در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارائه کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی‌اکبر مرزبان با اشاره به آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی، اظهارداشت: این آزمون به صورت هماهنگ و هم زمان در تهران و ۶ بندر کشور، از امروز یکشنبه (۲۷مهرماه) آغاز شد و در روز اول، آزمون های شایستگی دریانوردی شامل سمت های فرماندهی افسر اول و افسر دوم برگزار می شود.

وی ادامه داد: برگزاری این آزمون‌ها با رعایت پروتکل های بهداشتی است؛ سازمان بنادر و دریانوردی با آمادگی کامل و در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارایه می کند.
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: ثبت نام کنندگانی که به هر دلیلی امکان شرکت در این دوره را نداشته باشند؛ بدون نیاز به ثبت نام مجدد، می توانند در امتحانات دوره‌ی بعدی شرکت کنند.

۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۹
کد خبر : ۵۲,۰۲۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید