حسین عباس نژاد، مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بر انجام عملیات دریایی ایمن، موثر و بی وقفه در آب های تحت حاکمیت ایران تاکید کرد و گفت: علی رغم حمله سایبری صورت گرفته آبراه ها و بنادر تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کاملا ایمن هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسین عباس نژاد با اشاره به اقدام خصمانه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در حمله سایبری به این سازمان، اظهار داشت: با تمهیدات فوری صورت گرفته و تلاش متخصصین و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی در بخش ستاد و بنادر، هیچ گونه وقفه ای در عملیات دریایی ایمن و موثر در آب های تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران صورت نگرفت.

وی ادامه داد: در حال حاضر بخش دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با جدیت و به صورت کامل ضمن رعایت تمامی استانداردهای فنی و ایمنی ملی و بین المللی به فعالیت خود ادامه می دهد و در این رابطه به وظایف حاکمیتی خود به عنوان مرجع دریایی کشور عمل می کند.

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی با قاطعیت اعلام می کند علی رغم حمله سایبری صورت گرفته آبراه ها و بنادر تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کاملا ایمن و تحت نظارت کامل سازمان بنادر و دریانوردی است، گفت: ناوگان تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران به صورت ایمن به فعالیت بازرگانی خود تحت نظارت این سازمان ادامه می دهد.

 

 

۲۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹
کد خبر : ۵۲,۰۳۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید