تخفیف 20 درصدی برای صاحبان کالاهای کانتینری صادراتی در بندر خرمشهر/خارج سازی ۵ فروند مغروقه آبراه اروند در دستور کار صادرات اولین محموله سنگ از بندر شهید بهشتی چابهار/ استفاده از ظرفیت های بندر چابهار برای صادرات کالای معدنی موقعیت، تخصص و توسعه؛ سه عامل ایجاد بنادر جدید خط دائمی کشتی کانتینربر بین ایران و روسیه راه‌اندازی شد/ حرکت اولین کشتی در سپتامبر ۲۰۲۰/ امکان صادرات محصولات کشاورزی ایران به روسیه فراهم شد اشتغالزایی، رونق تجاری و کسب سود؛ سه دستاورد سرمایه گذاری در بنادر است/ حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران در بلندمدت، نتیجه بخش خواهد بود/ سازمان بنادر برای سرمایه گذار بخش خصوصی؛ سنگ تمام می گذارد نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد
پیام دکتر علی طاهری به مناسبت آغاز سال جدید.

یا مقلب القلوب و الابصار                                                    یـا مدبــر اللیـل و النهــار

یا محول الحول و الاحوال                                                     حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران عزیز:

ملت شریف ایران سال 1385 را با عطر دل انگیز نام و یاد پیامبر اعظم (ص)با سربلندی و افتخار پشت‌سر گذاشت. سالی که گذشت در پرتو عنایات الهی و همت بلند شما همکاران صدیق و پرتلاش،‌ بخش مهمی از برنامه ها و طرح های سازمانی به مرحله اجرا درآمد و زمینه های لازم برای تحقق اهداف بلندمدت و کلان سازمان بنادر و کشتیرانی فراهم شد.

کارنامه عملکرد سازمان بنادر و کشتیرانی در سال گذشته مؤیّد تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سختکوش،‌ خلاق و مسئولیت پذیر در انجام وظایف محوله بود. بدون تردید این موفقیت جز از رهگذر همکاری،‌ همدلی و وفاق کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است.

با آغاز سال جدید ، فصل نوینی از فعالیت های شغلی آغاز می گردد. سال جدید به عزم و تلاش فراگیر نیازمند است تا در پرتو تشریک مساعی همگان به موفقیت های بیشتر در آینده دست یافت. سال 1386 سالی آکنده از امّید برای گشایش فضائی مطلوب تر و چشم اندازی روشن تر بویژه در قلمرو تثبیت و تقویت جایگاه جهانی میهن اسلامی در صنعت دریانوردی،‌ جذب سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با رویکرد عدالت و افزایش ثروت ملی ،‌ توسعه فرهنگ مشتری مداری و بازاریابی  می‌باشد.

سازمان بنادر و کشتیرانی می تواند در سال جدید در اجرای منویات مقام معظم رهبری و پای بندی و پیروی از سیاست های مصوب سند چشم انداز توسعه  با راهبرد "ارتقاء بهره وری" به بسترسازی و هموارسازی راهی بپردازد که کاروان توسعه و پیشرفت جامعه دریایی کشور قصد عبور از آن را دارد. تنها با مدیریت کارآمد منابع انسانی و بکارگیری روش های برتر و واکنش سریع و هوشمندانه در قبال تغییرات و ارائه کیفی خدمات است که می توان نقش محوری و تعیین کننده سازمان بنادر و کشتیرانی را در راهبری بنادر و دریانوردی کشور بیش از گذشته به منصه ظهور رساند.

بمناسبت حلول سال جدید مایلم مراتب تشکر و قدردانی قلبی خود را از تلاش های صادقانه و صمیمانه کلیه مدیران و کارکنان ابراز نمایم و با استعانت از فضل و کرم الهی،‌ سالی سرشار از بهروزی و تندرستی را برای همکاران گرامی و خانواده محترم آنان مسئلت می نمایم.

 

 

علی طاهری

معاون وزیر

و

مدیر عامل

 

۲۸ اسفند ۱۳۸۵ ۰۰:۰۰
کد خبر : ۵۲۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید