فرآیند تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی از بنادر شرایط مطلوبی دارد/ شیوع ویروس کرونا تجارت جهانی را تحت تاثیر قرار داده است/ تشریح مشکلات اصلی واردکنندگان کالا به کشور نجات ۵ ماهیگیر توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر مکاتبات اعتراض آمیز با IMO و ITF در پی تهدید پنج نفتکش ایرانی از سوی آمریکا/ درخواست اجماع عمومی و برخورد پیشگیرانه در قبال مواضع خصمانه آمریکایی ها/ نباید ایمنی دریانوردان از سوی هیچ کشوری تهدید شود/ اقدام آمریکایی ها از نظر تجاری، حقوق بین الملل و حقوق صنفی قانونی نیست عملکرد بسیار خوب بنادر در واردات کالاهای اساسی/ اعلام کالاهایی که نباید رسوب شده اتلاق شوند/ تشریح چالش های ترخیص کالا/ فعالیت ۲۴ ساعته دستگاه‌های متولی در حوزه واردات کالاهای اساسی در بنادر ثبت ساختمان قدیم اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر در فهرست آثار ملی/ موزه دریا و تاریخ دریانوردی ایجاد می شود رشد ۵۴ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار/ خروج روزانه ۸۰۰ کامیون به صورت حمل یکسره از بندر چابهار/ واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار ۹ برابر شد نامه ایران به سازمان بین‌المللی دریانوردی درباره تهدید اخیر آمریکا راه‌اندازی سامانه شبیه ساز دینامیکی ترانزیت در بندر امیرآباد عملکرد مطلوب بنادر در گرو زنجیره لجستیکی متناسب با ظرفیت تخلیه و بارگیری است آغاز تعمیرات اساسی شبکه برق رسانی به مکنده های غلات بندر شهید رجایی/ افزایش راندمان بهره وری تجهیزات تخلیه و بارگیری کالا در بندر شهید رجایی
پیام دکتر علی طاهری به مناسبت آغاز سال جدید.

یا مقلب القلوب و الابصار                                                    یـا مدبــر اللیـل و النهــار

یا محول الحول و الاحوال                                                     حول حالنا الی احسن الحال

 

همکاران عزیز:

ملت شریف ایران سال 1385 را با عطر دل انگیز نام و یاد پیامبر اعظم (ص)با سربلندی و افتخار پشت‌سر گذاشت. سالی که گذشت در پرتو عنایات الهی و همت بلند شما همکاران صدیق و پرتلاش،‌ بخش مهمی از برنامه ها و طرح های سازمانی به مرحله اجرا درآمد و زمینه های لازم برای تحقق اهداف بلندمدت و کلان سازمان بنادر و کشتیرانی فراهم شد.

کارنامه عملکرد سازمان بنادر و کشتیرانی در سال گذشته مؤیّد تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سختکوش،‌ خلاق و مسئولیت پذیر در انجام وظایف محوله بود. بدون تردید این موفقیت جز از رهگذر همکاری،‌ همدلی و وفاق کلیه همکاران ارجمند فراهم نیامده است.

با آغاز سال جدید ، فصل نوینی از فعالیت های شغلی آغاز می گردد. سال جدید به عزم و تلاش فراگیر نیازمند است تا در پرتو تشریک مساعی همگان به موفقیت های بیشتر در آینده دست یافت. سال 1386 سالی آکنده از امّید برای گشایش فضائی مطلوب تر و چشم اندازی روشن تر بویژه در قلمرو تثبیت و تقویت جایگاه جهانی میهن اسلامی در صنعت دریانوردی،‌ جذب سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران با رویکرد عدالت و افزایش ثروت ملی ،‌ توسعه فرهنگ مشتری مداری و بازاریابی  می‌باشد.

سازمان بنادر و کشتیرانی می تواند در سال جدید در اجرای منویات مقام معظم رهبری و پای بندی و پیروی از سیاست های مصوب سند چشم انداز توسعه  با راهبرد "ارتقاء بهره وری" به بسترسازی و هموارسازی راهی بپردازد که کاروان توسعه و پیشرفت جامعه دریایی کشور قصد عبور از آن را دارد. تنها با مدیریت کارآمد منابع انسانی و بکارگیری روش های برتر و واکنش سریع و هوشمندانه در قبال تغییرات و ارائه کیفی خدمات است که می توان نقش محوری و تعیین کننده سازمان بنادر و کشتیرانی را در راهبری بنادر و دریانوردی کشور بیش از گذشته به منصه ظهور رساند.

بمناسبت حلول سال جدید مایلم مراتب تشکر و قدردانی قلبی خود را از تلاش های صادقانه و صمیمانه کلیه مدیران و کارکنان ابراز نمایم و با استعانت از فضل و کرم الهی،‌ سالی سرشار از بهروزی و تندرستی را برای همکاران گرامی و خانواده محترم آنان مسئلت می نمایم.

 

 

علی طاهری

معاون وزیر

و

مدیر عامل

 

۲۸ اسفند ۱۳۸۵ ۰۰:۰۰
کد خبر : ۵۲۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید