هشتاد و چهارمین، اجلاس شوراهای انجمن جهانی، زیرساخت های حمل و نقل آبی (پیانک)
هشتاد و چهارمین اجلاس شوراهای انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (پیانک)، عصر امروز (چهارشنبه) در راستاى بررسى و تصمیم گیرى مربوط به سیاست هاى راهبردى و مسائل مالى آغاز مى شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانى سازمان بنادر و دریانوردى، هشتاد و چهارمین اجلاس شوراهای انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی (پیانک) چهارم فروردین ماه 1400 با توجه به بحران همه گیری ویروس کرونا به صورت مجازی و با حضور کشورهای عضو برگزار می‌ شود که در آن مدیران ارشد انجمن، اعضای دبیرخانه مرکزی، نمایندگان اول کشورها و اعضای کمیسیون اجرایی شرکت خواهند داشت.
 
در این اجلاس، موضوعات مهم و سیاست های راهبردی چون برگزاری اجلاس و همایش های انجمن در سال جاری و سال های آتی، عضویت کشورهای عضو، به روز رسانی سامانه عضویت، موضوعات مالی و نکات مرتبط با کارگروه‌های تخصصی مورد بررسی و تصمیم‌گیری نمایندگان اول کشورها و مدیران ارشد انجمن جهانی زیرساخت های حمل و نقل آبی قرار خواهد گرفت.
 
محمدرضا الهیار؛ معاون امور مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و نماینده اول پیانک ایران در این اجلاس حضور خواهد داشت.
 
گفتنى است، انجمن جهانی زیر ساخت های حمل و نقل آبی (PIANC) یک انجمن تخصصی غیر سیاسی و غیر انتفاعی است که به عنوان قدیمی ترین انجمن دریایی در سال ۱۸۸۵ در کشور بلژیک تأسیس شده است.
این انجمن با بیش از 2500 عضو حقیقی، حقوقی و واجد شرایط در 65 کشور، مرجعیت علمی و ترویج علوم حمل و نقل آبی از طریق تهیه گزارشات تخصصی در سطح آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی را دستور کار خود قرار داده و مهم ترین اهداف آن؛ ارتقای دانش علمی و فنی در زمینه زیرساخت های حمل و نقل آبی است.
۴ فروردین ۱۴۰۰ ۱۰:۲۹
کد خبر : ۵۳,۷۲۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید