خرید و اهدای 26 میلیارد ریال تجهیزات برای بیمارستان چابهار از سوی سازمان بنادر
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خرید و اهدای تجهیزات بیمارستانی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به بیمارستان امام علی(ع) چابهار در راستای کمک به مسئولیت های اجتماعی، گفت: ایجاد کریدور لجستیکی و پارک 100 هکتاری بهاران؛ دو پروژه بزرگ دیگر این سازمان در چابهار است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، معین‌الدین سعیدی با اشاره به کمک ۲۶ میلیارد ریالی سازمان بنادر به مرکز بهداشت و درمان چابهار در راستای توجه به مسئولیت‌های اجتماعی، توسعه ملی و محلی در چابهار، اظهار داشت: بسیاری از تجهیزات مورد نیاز در بیمارستان امام علی(ع) توسط سازمان بنادر و دریانودری خریداری، تأمین و رسما به بیمارستان اهدا شد.
وی ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته از سوی سازمان بنادر و دریانوردی و به ویژه مدیرعامل این سازمان، عنوان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی با نگاه مثبت؛ پروژه‌های متعددی تعریف کرده است که در راستای رفاه حال مردم چابهار بوده که از جمله آن می‌توان به ایجاد پارک بهاران، لایروبی اسکله هفت‌تیر و تأمین تجهیزات بیمارستانی اشاره کرد.
همچنین بهروز آقایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اعلام اهدای 18 دستگاه تجهیزات بیمارستانی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی به بیمارستان امام علی(ع) چابهار، خاطرنشان کرد: این اقدام را آغاز مسیری می‌دانیم که دنبال خواهد شد و در مراحل بعدی تلاش خواهیم کرد تا اقدامات بیشتر و پربارتری را انجام دهیم.
وی ادامه داد: تجهیزات بیمارستانی تهیه شده مربوط به جراحی مغز و اعصاب و سر و گردن، ابزار جراحی میکروسرجری و ابزار جراحی پلاستیک، ابزار جراحی عمل‌های جنرال، تخت جراحی و ارتوپدی، تخت احیای نوزاد و دریل‌های ارتوپدی است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره اینکه دو پروژه بزرگ دیگر در چابهار در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد، اظهار داشت: پارک 100 هکتاری بهاران در حال اجرا شدن است و در عین حال برای کریدور لجستیکی حدود ۵ هزارمیلیارد ریال هزینه شده است، ضمن اینکه درمانگاه بندر چابهار سال گذشته حدود 15 هزار نفر را پذیرش کرد تا در این راستا کمک‌رسانی بیشتری به حوزه سلامت و درمان مردم داشته باشد.
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۳۰
کد خبر : ۵۴,۰۲۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید