عملکرد درخشان واحد ارتباطات در تبیین اهمیت تجارت دریایی کشور
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان بنادر و دریانوردی با پیشران خواندن این سازمان در حوزه اخبار، اطلاع رسانی و تولید محتوا، گفت: با وجود برخی کاستی‌های ذاتی در فرآیند اطلاع‌رسانی، حوزه ارتباطی و رسانه‌ای سازمان بنادر در تبیین اهمیت تجارت دریایی بسیار درخشان عمل کرده است.
ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، وحید رحمتی در مراسم روز ملی ارتباطات و روابط عمومی، اظهار داشت: با تدوین سند ۵ ساله حوزه اطلاع‌رسانی در دوره اخیر و تصویب آن در هیأت عامل سازمان بنادر، هم‌اکنون عملکرد حوزه ارتباطات این سازمان چه در ستاد و چه در بنادر، در بالاترین رتبه‌های کشور قرار دارد.
وی تاکید کرد: امروز و با حمایت همه‌جانبه مدیریت عالی سازمان و همچنین سایر مدیران دلسوز؛ در جایگاهی‌ قرار گرفته‌ایم که رویدادهای سازمان بنادر و دریانوردی در صدا و سیما، بالاترین پوشش خبری را دارد.
وی با اشاره به شروع به کار باکس رادیویی برنامه فانوس دریایی، یادآورشد: مجموع فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی این سازمان در رسانه‌های دیداری و شنیداری، شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های مکتوب در معرفی زوایای مختلف کارکردهای اقتصاد حمل و نقل دریایی، بی‌سابقه است.
وی تعامل مناسب روابط عمومی این سازمان با رسانه ملی، خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی را مثال‌زدنی و قابل توجه برشمرد و گفت: بازنشر مصاحبه‌ها و گفت‌وگوهای حوزه خبری سازمان بنادر با نمایندگان مجلس، مدیران بخش خصوصی و ذی نفعان این سازمان، در خبرگزاری‌ها و سایت‌های متنوع اطلاع رسانی، بی‌نظیر و درخشان است.
مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل سازمان بنادر ابراز امیدواری کرد که با‌ تأمین تجهیزات و جذب نیروی‌ انسانی متخصص در تعداد محدودی از واحدهای روابط‌عمومی بنادر کشور، چرخه اطلاع‌یابی‌ و اطلاع رسانی به‌موقع و مؤثر در ستاد و بنادر بیش از گذشته یکپارچه و هماهنگ شود.
۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۱:۳۶
کد خبر : ۵۴,۱۸۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید