flag

پیام وزیر راه به مناسبت تشییع و تدفین دو شهید گمنام در بندر شهید رجایی

وزیر راه و شهرسازی به مناسبت تدفین دو شهید گمنام در بندر شهید رجایی پیامی صادر کرد.
محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی به مناسبت تدفین دو شهید گمنام در بندر شهید رجایی پیامی صادر کرد که متن این پیام به شرح زیر است:
باسمه تعالی
بندر شهید رجایی با میزبانی از پیکر دو شهید گمنام 18 و 20 ساله عطرآگین به لاله‌هایی از تبار عشق، شور و شعور و از جنس عاشوراییان شده است. شهیدانی که در سفره الهی متنعم و نمادی از ایثار، مردانگی و فداکاری هستند.
این شهیدان با گمنامی نامشان به عرش رسید، راست قامتان همیشه جاوید تاریخ ایران خواهند بود و پیکر مطهّر و معطّر این شهیدان در بندر شهید رجایی صفا و معنویت روز افزون را خواهد ‌آفرید.
بر هیچ کس پوشیده نیست امنیت و اقتدار کنونی ایران اسلامی مرهون ایثار و فداکاری‌های شهدایی است که با گذشتن از جان شیرین خود، نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و ارزش‌های الهی و اسلامی را در این سرزمین زنده نگه داشتند.
بنادر کشور در دوران جنگ هشت ساله تحمیلی حق علیه باطل همواره محلی برای دفاع از حیثیت و استقلال بوده است و کارکنان بنادر همواره با حضور در این جبهه در دوران جنگ تلاش های و اقدامات به یاد ماندنی از خود نشان دادند و شهدا و مجروحینی را تقدیم انقلاب کردند و امید است با قدوم این شهیدان بیش از پیش منشأ خیر باشند.
از محمد راستاد؛ مدیر عامل سازمان بنادرو دریانوردی، علیرضا کرجی ران؛ مدیر کل بنادر هرمزگان و تمام دست اندرکاران این اقدام مبارک و آرامبخش تشکر می کنم.
دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
13:10
چاپ