موانع حمل یکسره کالا از بندر امام رفع شود/ روند حمل کالاهای وارداتی و صادراتی از خوزستان تسریع می شود/ فرآیندهای کاذب و دست و‌پاگیر در حوزه های مدیریتی و قانونی باید شناسایی و رفع شود بزرگترین بنادر آفریقای جنوبی را بشناسید کارنامه درخشان سازمان بنادر در پایداری تجارت دریایی کشور و مدیریت تحریم/ تأکید بر مکانیزه‌سازی و ارتقای خدمات به ذینفعان/ برون‌سپاری خدمات دریایی با دقت و قوت پیگیری می‌شود استفاده از پهبادها برای مانتیور امنیت بندر آنتروپ نجات خلبان هواپیمای تفریحی توسط تیم جستجو و نجات دریایی بندر نوشهر حمل یکسره بیش از ۸ هزار تن کالای اساسی از بندر چابهار ورود کالای ملوانی به بندر خرمشهر ارتقاء ایمنی بنادر صیادی با تعامل سازمان بنادر و سازمان شیلات/ به‌روزرسانی جرایم قانون حفاظت از دریاها و رودخانه های قابل کشتیرانی در برابر آلودگی نفتی ظرفیت بنادر بازرگانی کشور 260 میلیون تن است/ بنادر ایران می‌تواند هاب‌ ترانشیپی منطقه شود رتبه بیست و ششم کشور در صید و صیادی جهان/ تحقق بومی‌سازی دانش پرورش ماهی در قفس
اجرای پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی/ افزایش توان انتقال و کاهش حوادث 2 هدف گذاری مهم
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از اجرای پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی از ابتدای سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "علی رضا محمدی کرجی ران" اظهار داشت: این پروژه مهم با هدف جمع آوری خط دو مداره هوایی موجود و آزادسازی حریم خط هوایی در اراضی پشتیبانی بندر شهید رجایی و افزایش ایمنی خط در حال اجر است.

وی با اشاره  به حوادث ایجاد شده در چند سال اخیر به دلیل برخورد ماشین آلات به برج های خطوط انتقال، بیان داشت: خطوط انتقال زمینی از ایمنی بیشتر و خطرات کمتری برخوردارند و احتمال قطع برق و خاموشی در این روش بسیار کمتر است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به برآورد مالی  750 میلیارد ریالی پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی گفت:  از دیگر مزایای اجرای این پروژه افزایش توان انتقالی خط به میزان تقریبی 3 برابر می باشد.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی با بیان اینکه پروژه زمینی کردن خط 63 کیلو ولت بندر شهید رجایی با پیشرفت فیزیکی 55 درصدی در حال انجام است اظهار داشت: ایجاد کانال بتنی و قرار گرفتن کابلها در این کانال در جهت محافظت از هرگونه مخاطرات و حوادث احتمالی در حوزه پدافند غیر عامل بسیار موثر است.

محمدی کرجی ران مدت زمان تکمیل پروژه یاد شده را 14 ماه اعلام و پیش بینی کرد: این طرح تا پایان سال 1400 به بهره برداری برسد.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از این پروژه ضمن افزایش توان انتقال خطوط برق شاهد کاهش حوادث احتمالی در مجتمع بندری شهید رجایی نیز باشیم.

 

۴ اَمرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶
کد خبر : ۵۴,۸۳۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید