مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به مناسبت روز ملی صادرات عنوان کرد:
منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) یاریگر فعالان اقتصادی در حوزه صادرات
عادل دریس مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به مناسبت ۲۹ مهرماه روز ملی صادرات، در پیامی ضمن گرامیداشت این مناسبت، منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) را از کانون‌های مهم بازرگانی کشور در توسعه و حمایت از صادرات عنوان کرد.
این پیام به شرح ذیل است:


یکی از لوازم تحقق شعار سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها، توجه بیش از پیش به مقوله صادرات است چرا که تقویت، شکوفایی و حمایت از تولید ملی با یافتن بازارهای جدید و متنوع در داخل و خارج از مرزهای کشور به دست می‌آید و بنادر یکی از ابزارهای مهم در زمینه‌ی تسهیل مبادلات بازرگانی است.

منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) که از دیرباز به عنوان یکی از مبادی دسترسی به بازارهای جهانی نقش ایفا کرده و طی سال‌های اخیر با تغییر رژیم حقوقی و تقویت زیرساخت‌ها و روساخت‌های بندری خود زمینه مساعدی برای بازرگانان و سرمایه گذاران فراهم کرده، افتخار دارد در تقویت صادرات، بازرگانان و صاحبان صنایع را یاری و زمینه‌ی گسترش فعالیت‌های این عزیزان را تسهیل کند.

اینجانب به عنوان نماینده خانواده بزرگ دریایی و بندری استان خوزستان ضمن گرامیداشت این مناسبت، تلاش خستگی‌ناپذیر فعالان اقتصادی را در راه تقویت اقتصاد ملی با رویکرد صادرات را ارج نهاده و آمادگی بنادر خوزستان را برای همکاری بیشتر در این زمینه اعلام می‌نمایم.

 

۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۷
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۵,۸۸۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید