بندر گوتنبرگ،حمل و نقل هوشمند،سازمان بنادر و دریانوردی
بندر گوتنبرگ؛ بهره برداری از اپلیکیشنی جدید، تحت عنوان پورت اپتیمایز ترک اند تریس (PORT OPTIMIZER TRACK & TRACE) را آغاز کرد که به واسطه آن صاحبان محموله، اپراتور های راه آهن و پایانه ها قادر خواهند بود، محموله خود را به صورت آنلاین در هرزمان پیگیری کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از پورت تکنولوژی، این اپلیکیشن که توسط شرکت WABTEC تولید شده است، به کاربران این امکان را می دهد که با رهگیری محموله  خود، اطلاعاتی از قبیل  کشتی حامل، زمان بار گیری و زمان ترک ترمینال جهت ادامه مسیر حمل و نقل را به دست آورند.
جوزف ساندوینگ؛ رییس تحول در کسب و کار دیجیتال بندر گوتنبرگ اعلام کرد: در حال حاضر مشتریان ما زمان زیادی را صرف رهگیری محموله  خود از طریق بررسی منابع اطلاعاتی مختلف می کنند و هنوز هم با چالش هایی همچون عدم اطمینان در مورد صحت اطلاعات دریافتی مواجه اند. ما سعی داریم با استفاده از اپلیکیشن ترک اند تریس  این چالش ها را به حداقل برسانیم.
نالین جین؛ رییس بخش دیجیتال الکترونیک شرکت  WABTEC CORPORATION نیز اذعان د اشت: این اپلیکیشن، همکاری و تعامل بین ذینفعان زنجیره تامین، از جمله صاحبان محموله، اپراتور های راه آهن، کامیون داران و اپراتور های پایانه را امکان پذیر ساخته و سطح عملکرد بندر در امر تخلیه و بارگیری را به حداکثر می رساند.

 

۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲
کد خبر : ۵۵,۹۲۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید