flag
دادستان کل کشور در جلسه بررسی تسریع خروج کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره):

تلاش‌های ستودنی برای تخلیه و تسریع کالاهای اساسی در بندرامام خمینی(ره)

حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در جلسه برسی و تسریع در ترخیص کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) با اشاره به کارها و‌تلاش‌های خوبی که در مجتمع بندری امام خمینی(ره) برای تخلیه و تسریع در خروج کالاهای اساسی می شود، اظهار داشت: بندر امام خمینی(ره) یکی از مهم‌ترین بنادر کشور در تامین کالاهای اساسی است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری  در ادامه افزود: بخشی از مسائلی که در این جلسه عنوان شد،در همین شهر یا استان قابل حل است بعضی دیگر باید در مرکز تصمیم گیری شود بخشی از مطالب مربوط به سازمان املاک تملیکی هست که در ان سازمان پیگیری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مسائل مهم یکپارچه‌سازی سامانه‌هایی است که در حوزه واردات، صادرات، توزیع و نیروی انتظامی است که می‌توانند مکمل یکدیگر باشند تا بسیاری از مشکلات برطرف شود. این یکی از وظایف و‌ تکالیف مهم بین دستگاه قضایی و اجرایی است.

دادستان کل کشور تصریح کرد: ما باید اقداماتمان به گونه‌ای باشد تا مانع  از تحقق جرم شود. ما بخش قابل توجهی از کارمان مربوط به مشکلات صاحبان تجارت و کسب و کار است. ما برای اینکه مشکلات اقتصادی حل شود باید دست به دست یکدیگر بدهیم تا این مشکلات حل شود. امروز در جنگ اقتصادی شدید هستیم امروز کشور نیاز به کار جهادی همانند دوران جنگ تحمیلی دارد.

شنبه ۸ آبان ۱۴۰۰
09:25
منبع: روابط‌عمومی
چاپ