عادل دریس، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان،کالاهای اساسی،سازمان بنادر و دریانوردی
به دنبال بارگیری و ارسال بیش از ٧٧ هزار تن انواع کالاهای اساسی در یک شبانه‌روز، رکورد تازه‌ای در زمینه خروج کالاهای اساسی از مجتمع بندری امام خمینی(ره) به ثبت رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به اهتمام عوامل اجرایی دخیل در زنجیره‌ جابجایی کالاهای اساسی به منظور تسریع در روند خروج کالاهای اساسی از بندر و توزیع آن بین مراکز مصرف در سطح کشور، از ثبت رکورد تازه‌ای به میزان بیش از ٧٧ هزار تن در یک شبانه‌روز خبر داد.
دریس در ادامه افزود: به دنبال بارگیری ٢ هزار و ٩٣۶ دستگاه کامیون و ٩٩ دستگاه واگن، افزون بر ٧٧ هزار تن در ٢۶ آبان ماه سال جاری به وسیله ناوگان جاده‌ای و ریلی به سراسر کشور ارسال شد.
وی خاطرنشان کرد: به دنبال پهلوگیری و تخلیه ١٩۶ فروند کشتی تا اواخر آبان ماه سال جاری بیش از ١١ میلیون و ۵۶۵ هزار تن کالای اساسی در این مجتمع بندری تخلیه شد و با تلاش و هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی ذیربط بیش از ١١ میلیون و ۴٩٣ هزار تن انواع کالای اساسی به نقاط مختلف کشور ارسال شد که بیش از  ٢۵ درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.
۳۰ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۳۶
کد خبر : ۵۶,۱۸۸

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید