پیام قدردانی مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از خادمان سفرهای دریایی نوروز 1401
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با صدور پیامی از تلاش های شبانه روزی دست اندرکاران و خادمان سفرهای دریایی نوروز 1401 که سفرهایی ایمن و بدون حادثه دریایی در بنادر مسافری غرب استان هرمزگان را به انجام رساندند، تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه، در متن کامل پیام "قاسم عسکری نسب" چنین آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکاران گرامی و ارجمند

سلام علیکم

سال 1401 هجری شمسی که توسط مقام معظم رهبری بنام سال "تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین" نامگذاری شده است را به همه همکاران تبریک گفته و برای همگان آرزوی سلامتی، عزت و موفقیت در همه امور زندگی دارم.

همچنین لازم می دانم از یکایک اعضای کمیته حمل و نقل سفرهای دریایی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و کلیه معاونین ایشان و مدیران بنادر تابعه و همچنین مدیران شهرستان بندرلنگه از جمله فرماندار و مدیران ارگان های همکار در تسهیل سفرهای نوروزی سال 1401 که با وحدت و همدلی زمینه ارائه خدمات کمی و کیفی مطلوبی فراهم نمودند، تشکر و قدردانی نمایم.

در این ایام، رهنمودها و حمایت های جناب علی اکبر صفایی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان که موجب توفیق خدمت شدند صمیمانه سپاسگزاری می نمایم و نقش بسزای ایشان را در این فرایند مهم، ارج می نهیم و امیدوارم سال نو، سال کامیابی و پیشرفت پرشتاب طرح های توسعه ای سازمان بنادر و دریانوردی در سایه تدابیر دولت تدبیر و امید باشد.

بر خود فرض آن دیدم به مصداق حدیث "من لم یشکر الخالق" این مساعی ارزشمند را شاکر بوده و از زحمات یکایک افرادی که با حضور خود در زیباترین ایام سال و بهار طبیعت در بنادر لنگه، چارک، آفتاب و سواحل و جزایر تفریحی غرب هرمزگان خدمتگذار هموطنان عزیزمان بودند صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم.

توفیق روز افزون شما در پیشبرد اهداف عالی ایران اسلامی را از رب جلیل مسالت داشته و تداوم خدمتگزاری به حوزه دریایی و بندری و مردم شریف ایران را در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) آرزومندیم.

با سپاس و درود فراوان

فروردین یک هزار و چهارصد و یک شمسی

قاسم عسکری نسب مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان

۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ۲۲:۲۸
کد خبر : ۵۷,۶۳۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید