حمیدرضا آبایی،مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان،پهلوگیری،سازمان بنادر و دریانوردی
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان اعلام‌ کرد: یک فروند کشتی حامل دو هزار و ۴۰۰ تن مشتقات نفت سفید در اسکله های دلفین مجتمع بندری انزلی پهلوگیری کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حمیدرضا آبایی درباره پهلوگیری یک فروند کشتی حامل مواد سوختی در اسکله های دلفین انزلی، اظهار داشت: با توجه لزوم فعالیت چند بعدی در مجتمع بندری انزلی، ترانزیت مواد سوختی در دستور این اداره کل قرار گرفت و اولین کشتی حامل مواد سوختی از کشور ترکمنستان در اسکله دلفین پهلودهی شد. 
وی افزود: این کشتی حامل ۲ هزار و ۴۰۰ تن مشتقات نفت سفید است که امیدواریم با هماهنگی انجام شده بتوانیم حمل کالاهای ترانزیتی نفتی را با جدیت ادامه دهیم. 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ادامه داد: مجتمع بندری انزلی بدنبال آن است تا در ماه های آتی ۵۰ هزار تن از این کالا را در این بندر تخلیه کند. 
مجتمع بندری انزلی دارای ۲ پست اسکله دلفین است که این اسکله ها توسط سازمان بنادر و دریانوردی احداث شده و برای پذیریش کلیه کالاهای فله مایع خصوصا مواد سوختی مورد استفاده قرار می گیرد. 
مجتمع بندری انزلی با سابقه ۳۰۰ ساله در عرصه حمل و نقل دریایی همواره مورد توجه بازرگانان و تجار کشور بوده است و اکنون با ۱۷ پست اسکله و امکان تخلیه و بارگیری بیش از ۱۰ میلیون تن کالا در سال بزرگترین مجتمع بندری ایرانی حاشیه دریای خزر است.
۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۳۸
کد خبر : ۵۷,۸۳۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید