بندرامیرآباد پایلوت اجرای طرح " فرآیندهای تردد و فناوری های هوشمندسازی" در بنادر تجاری شمال کشور
بندرامیرآباد به پیشنهاد اداره کل ترانزیت ، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادرودریانوردی و با توجه به دارا بودن حمل و نقل چند وجهی جاده ای ، ریلی و دریایی ، به عنوان پایلوت اجرای طرح فناوری های هوشمندسازی ترددها در بنادر تجاری شمال کشور معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ صبح امروز (7 اردیبهشت ماه 1401) نمایندگان اداره کل فاوا به همراه مشاوران طرح " فرآیندهای تردد و فناوری های هوشمندسازی" جهت چگونگی و نحوه اجرای این طرح از بندرامیراباد بازدید کردند.

به گفته مشاور این طرح ، اخذ تصاویر کلان و اجماع نظر ذینفعان در خصوص اولویت ها از قبیل هوشمندسازی تردد و حمل و نقل بار ، حکمرانی بالادستی و مستقل سازمان بنادر بر فرآیندها ، اهمیت بازمهندسی فرآیندها جهت ورود و خروج کامیون ها در بنادر و لزوم تقدم طراحی مجدد فر آیندها پیش از اجرا از دستاوردهای مهم این بازدید بوده است.

وی همچنین افزود طرح " فرآیندهای تردد و فناوری های هوشمندسازی در بنادر تجاری "در ۵ گامِ فاز شناخت ، تحلیل ، طراحی ، اجرای پایلوت و اجرای نهایی طراحی شده است که پیشتر نمونه مشابه آن در کشورهای انگلستان، امارات، ترکیه ، سوئد و هلند با موفقیت به اجرا درآمده است.

گفتنی است ، پیاده سازی این طرح کاهش هزینه‌ها ، استفاده بهینه از زمان و بالا رفتن بهره ‌وری در بنادر  را در پی خواهد داشت.

فاوا

فاوا

فاوا

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۲۹
کد خبر : ۵۷,۸۵۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید