اداره کل بنادرودریانودی امیرآباد ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، نماینده ولی فقیه درمازندران ، آیت اله محمدی لائینی
مدیر و معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد در بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان با نماینده ولی فقیه در مازندران و امامت جمعه شهرستان ساری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادرودریانوردی امیرآباد؛ محمدعلی اصل سعیدی پور به همراه  معاونین این بندر صبح امروز (7 اردیبهشت ماه 1401)  با حضور در دفتر آیت اله محمدی لائینی با وی دیدار و درباره مسائل اقتصادی منطقه گفتگو کرد.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن قدردانی از زحمات و خدمات مدیران بندرامیرآباد ، به ظرفیت های بندری و مواهب همجواری استان با دریا اشاره و بر استفاده از این فرصت ها جهت توسعه منطقه به عنوان امری مبارک که باید در معیشت مردم تأثیر فزآینده و مثبتی داشته ، تأکید کرد.

امام جمعه مرکز استان ، تجاری سازی کالاهای تولیدی از جمله صادرات محصولات کشاورزی استان مازندران از طریق بنادر را  مورد تأکید قرار داد که با سیاست گذاری صحیح در خصوص روان سازی صادرات و همچنین استقرار صنایع تبدیلی در بخش های کشاورزی و حمایت از صنایع خرد و کلان در راستای شعار سال ، شاهد شکوفایی استان در این بخش مهم باشیم.

آیت اله لائینی در پایان سخنان خود ، عنصر شجاعت در تصمیم های مدیریتی وفق منافع مردم و پیگیری مستمر امور را از مولفه های مهم یک مدیر موفق و انقلابی برشمرد و از شهامت و عملکرد محمدعلی اصلی سعیدی پور مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد جهت جذب سرمایه گذاری و عملکرد بندر امیرآباد در سال گذشته قدردانی کرد.

مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد نیز در این دیدار ضمن تبیین عملکرد بندر در حوزه های مختلف ، به رشد 300 درصدی سرمایه گذاری بخش خصوصی در سال گذشته اشاره کرد و از تدوین طرح جامع بندری بندرامیرآباد با همراهی سازمان بنادرودریانوردی در آینده نزدیک خبر داد.

محمدعلی اصل سعیدی پور تأمین تجهیزات مدرن و راهبردی را یکی از اهداف مهم بندرامیرآباد در سال جاری عنوان و اعلام کرد با انعقاد قرارداد واردات 2 میلیون تنی گندم از طریق بندرامیرآباد ، به زودی شاهد روق بیش از پیش تخلیه و بارگیری کالا و متعاقب آن کسب و کار منطقه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ایجاد ترافیک دریایی جهت سرمایه گذاری ، برای بندرامیرآباد به عنوان یک مرکز خدماتی لجستیکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است گفت ، سرمایه گذارانی باید در بندر استقرار  یابند که باعث افزایش ترافیک دریایی شوند زیرا غیر از این باشد چالش های جدی برای  بندر به بار خواهد آورد.

سعیدی پور در پایان به بازدید رییس جمهور از بندرامیرآباد نیز اشاره و ترغیب صاحبان کالا جهت افزایش فعالیت اقتصادی در این بندر ، ادامه روند توسعه ای و همراهی مسئولان استانی و شهرستانی جهت مرتفع شدن مشکلات بندر را از توصیه های اکید دکتر رییسی عنوان کرد.

لائینی

لائینی

۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۴۲
کد خبر : ۵۷,۸۶۳

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید