تاکید وزیر کشور بر ضرورت رفع مشکل لایروبی حوضچه و کانال دسترسی بندر نوشهر
وزیر کشور با همراهی استاندار مازندران از طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد.

    به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان،احمد وحیدی صبح امروز چهارشنبه با همراهی سیدمحمود حسینی پور استاندار، محمد علی محسنی نماینده مجلس و دیگر مسئولان محلی از طرح های توسعه ای منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر بازدید کرد .
  بر اساس این گزارش، وزیر کشور از پروژه راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی، اسکله های جنوبی و رو- رو، واحد صنعتی چوب خشک کنی،مخازن نگهداری روغن خوراکی،سایت کانتینری، سیلوی غلات،موزه دریایی بندر و برج کنترل بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت ها و چالش های فراروی توسعه منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر قرار گرفت.
    وی کاهش عمق حوضچه و انباشت رسوب را مهم ترین چالش بنادر شمالی بویژه بندر نوشهر برشمرد و بر ضرورت تأمین تجهیزات مورد نیاز لایروبی برای رفع مشکلات ناشی از رسوب گذاری تاکید کرد.
   سعید کیا کجوری معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در جریان این بازدید گزارشی از توانمندی ها و ظرفیت ها و آخرین وضعیت پروژه های زیر بنایی در دست اقدام ارائه کرد و خواستار مساعدت لازم برای رفع مشکلات فراروی توسعه بندر و بهره گیری مناسب از امکانات بالقوه موجود در بندر با سابقه نوشهر گردید.

۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۱۳
روابط‌عمومی اداره کل بنادر ودریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۷,۹۳۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید