پروتکل همکاری بندری ایران و کوبا امضا شد/ برنامه‌ریزی برای توسعه سرمایه‌گذاری و کشتیرانی تهران و هاوانا روابط عمومی باید مطالبه گر باشد/ عدالت محوری و مردم داری سرلوحه کار قرار گیرد/ توفیقات دولت در توسعه صادرات و تعامل تجاری با همسایگان و پروژه های سرمایه گذاری اطلاع رسانی شود پیام مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات افزایش 118 درصدی جابجایی مسافر در بنادر مسافری مرکز و شرق هرمزگان / ازسرگیری سفر دریایی بندر شهید باهنر به شارجه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منصوب شد سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد اعلام ‌مصوبات نشست کمیته سه جانبه مقاوله نامه کار دریایی در ژنو/ الزامی شدن دسترسی اینترنت روی کشتی برای دریانوردان/ تسهیل بازگشت سریع دریانوردان رها شده در بنادر/ استخدام دریانوردان با تاکید بر سیستم‌ جبران خسارت و بیمه بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد از بندر امام خمینی(ره)/ تقویت همکاری‌ استاندارد برای تسهیل و تسریع خروج کالاهای اساسی ۳ اسکله گردشگری در بنادر غرب هرمزگان ساخته می شود/ مکان‌یابی برای ایجاد بندرگاه جدید تخلیه‌وبارگیری ۱۶.۵ میلیون تنی کالا در بنادر ایران/ رشد ۴ درصدی در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر/ افزایش ۸ درصدی عملیات کانتینری
تولید گرانول،بندر خرمشهر،سازمان بنادر و دریانوردی
اولویت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، تشویق سرمایه‌گذاران برای سرمایه گذاری در فعالیت های اقتصادی و صنعتی است و به صورت جدی از سرمایه‌گذاران حمایت می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، بندر خرمشهر با قرار گرفتن در منطقه آزاد اروند و همجواری با کشورهای همسایه و داشتن امکانات و زیرساخت‌های به روز از ظرفیت‌های کم‌نظیر و مناسبی برخوردار است که سرمایه‌گذاران می‌توانند از آن برای رونق و توسعه استفاده کنند.
 
اولویت اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، تشویق سرمایه‌گذاران به سرمایه گذاری در فعالیت های اقتصادی و صنعتی است و به صورت جدی از سرمایه‌گذاران با تسهیل کسب و کار و ارائه مشوق‌های لازم حمایت می‌شود.
 
بخش خصوصی برای تولید پی ای تی رزین اورجینال فود گرید در بندر خرمشهر، اقدام کرده، این طرح به منظور بسته‌بندی مواد غذایی از پسماند پی ای تی است. هدف از این طرح تولید گرانول پی ای تی اوریجینال فود گرید به‌ منظور استفاده در صنایع بسته بندی   مواد غذایی شامل آب، نوشابه و... با استفاده از پسماندهای به جا مانده از نوشیدنی است. 
 
بازار هدف طرح تولید گرانول پی ای تی اوریجینال فود گرید در کشورهای چین، ترکیه و سایر کشورهای منطقه و همسایه است؛ تاکنون ۲۵ درصد از تجهیزات و ماشین آلات لازم برای اجرای طرح وارد بندر خرمشهر شده است.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۳:۰۰
کد خبر : ۵۸,۰۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید