در نشست معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات تجاری قزاقستانی مطرح شد؛
بررسی نحوه همکاری هیات اقتصادی و تجاری قزاقستانی با بنادر گیلان/ بازدید از 4 بندر کشور
در نشست معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان با هیات تجاری قزاقستانی نحوه همکاری دو جانبه با بنادر گیلان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ظهر سه شنبه 3 خرداد ماه هیات اقتصادی و تجاری قزاقستانی با معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان و کارشناسان سرمایه گذاری این اداره کل دیدار کردند.

محمد محسن سلیمی پور؛معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در این دیدار به تشریح ظرفیت بنادر استان گیلان، فرصت های سرمایه گذاری، ارائه خدمات تخلیه و بارگیری از جمله غلات، روغن و سوخت و همچنین در راستای ترانزیت و سوآپ کالا پرداخت.

در این نشست نحوه همکاری های دوجانبه، ترانزیت و جذب کالا، ارائه پیشنهادات در راستای استفاده بهینه از کریدورهای منطقه به خصوص TMTM (کریدور میانی) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، اداره کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی برگزار کننده این دیدار بوده و مقرر شده است که هیات تجاری مذکور پس از بازدید از بنادر گیلان، از بنادر چابهار و بندرعباس نیز بازدید بعمل آورند.

۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۵۳
کد خبر : ۵۸,۱۶۹
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید