پیام مدیرعامل سازمان بنادر به مناسبت  سالگرد رحلت امام خمینی و قیام ۱۵ خرداد
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی، سالروز رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در پیام علی اکبر صفایی آمده است:
چهاردهم خردادماه سالگرد رحلت مردی از تبار خورشید است، حکیمی خردمند، عارفی الهی و حقیقتی همیشه زنده که به عنوان شخصیت احیاگر اسلام ناب محمدی، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بنا نهاد و همچون دیواری محکم در برابر استعمارگران ایستاد. 
بدون شک، تجلیل و تکریم امام راحل و عظیم الشأن و تعظیم شخصیت والای ایشان، ادای دین به همه کسانی است که طی سالیان طولانی در راه تحقق آرمان های ناب و اصیل انقلاب اسلامی جانفشانی نموده‌اند.
قیام خونین ۱۵ خرداد نیز نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
یادآوری این قیام بزرگ و تاریخی، در واقع یادآوری آرمان های اصیل و اهداف اولیه انقلاب اسلامی است و با مرور این واقعه تاریخی ماندگار، می توان به اهداف  انقلاب اسلامی و چرایی لزوم سرنگونی حکومت تمامیت خواه و دیکتاتوری پهلوی پی برد.
اینجانب در سالگرد عروج ملکوتی آن پیر فرزانه و آن عزیز سفر کرده، ضمن بزرگداشت و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر قیام خونین ۱۵ خرداد،  بار دیگر پیمان می بندیم که در پاسداری از آرمان های بلند امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و خون پاک شهدای والامقام و حفظ و حراست از ارزشهای اسلامی و انقلابی، تحت هدایت و زعامت مقام معظم رهبری، ثابت قدم و استوار باشیم.
۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۶
کد خبر : ۵۸,۲۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید