حسین یونسی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان شد
با حکم معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، حسین یونسی به عنوان مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، علی‌اکبر صفایی در این حکم بر "رعایت کامل قوانین و مقررات و مصوبات هیات‌عامل شورای‌عالی سازمان به عنوان فصل‌الخطاب در اجرای امور"؛ "بازاریابی مناسب و تسهیل جریان کالا، کشتی و رفع دغدغه‌های بخش خصوصی" و "ارتقاء ایمنی در زمینه فعالیت‌های بندری و دریایی، حفظ محیط‌زیست دریایی و امنیت دریانوردی( ISPS Code)" تاکید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی همچنین در حکم انتصاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی گیلان بر "اهتمام در جهت توسعه حمل‌ونقل چندوجهی و زنجیره تامین با محوریت افزایش سهم بنادر استان گیلان از ترانزیت منطقه‌ای دریای خزر" ؛ "جدیت در پیاده‌سازی مدیریتی مشارکتی و استفاده از نظرات کارشناسان" و " فرایندسازی جریان کالا مبتنی بر فناوری اطلاعات و دولت الکترونیک" تاکید کرد.
حسین یونسی خمسی؛مدیر کل جدید بنادر و دریانوردی استان گیلان با دارا بودن کارشناسی ارشد امور دریایی، بیش از 23 سال فعالیت دریایی در زمینه ارتقاء استاندارد کشتی ها به خصوص کشتی های تحت پرچم کشور ج.ا.ایران، ارتقاء امور دریایی و بندری بنادر شمالی و جنوبی کشور، ارتقاء سطح آموزش دریانوردی کشور داشته  است.
معاون اداره کل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی، رئیس اداره امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، رئیس اداره امور دریایی بندر امیر آباد، رئیس اداره آموزش بندر امام خمینی(ره)، کارشناس بازرسی فنی کشتی های اقیانوس پیما و کارشناس مسئول شناورهای خدماتی در بندر ماهشهر بخشی از روزمه کاری وی می باشد.
گفتنی است، پیش از این حمیدرضا آبایی سکان دار این مسئولیت بود و از تلاش ها و کوشش های وی در طول دوران این مسئولیت تقدیر بعمل آمد.
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۵
کد خبر : ۵۸,۲۷۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید