حضور شبانه مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در بندر اروندکنار/ روند اجرای پروژه های توسعه بندر اروندکنار بررسی شد
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به صورت شبانه روند اجرای پروژه های توسعه در این بندر را بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان ، بهروز آقایی و سید محمد مولوی یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ساعاتی پیش با حضور شبانه در بندر اروندکنار ضمن بازدید از محوطه بندری ، روند اجرایی پروژه های توسعه بندر اروندکنار را مورد بررسی قرار دادند.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با تاکید بر تسریع در اجرای ساخت اسکله هزار تنی در بندر اروندکنار گفت: این پروژه که تاکنون حدودآ ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است یکی از مهمترین پروژه های رونق بخش اقتصاد منطقه است و با جدیت هر چه تمام ، تلاش میکنیم آن را به بهره‌برداری برسانیم.
بهروز آقایی ضمن بررسی روند ساخت انبار ۲ هزار متر مربعی و دیوار پیرامون در حال نصب بندر اروندکنار ، عملیات اجرایی پروژه های این بندر را خوب ارزیابی کرد و افزود : مسیر تردد ماشین های صادرات و واردات لازم است تغییر یابد که در این خصوص تمام سعی ما بر این است مسیری دور از حریم منازل و محل سکونت شهروندان احداث و به بلوار اصلی شهر متصل شود. 
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان ادامه داد : با توجه به نزدیک بودن بندر اروندکنار به دهانه خلیج فارس و دسترسی آن به آب های آزاد ، با ایجاد زیر ساخت های مناسب ، اقتصاد این منطقه رونق بیشتری می گیرد.
۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ۲۲:۳۷
کد خبر : ۵۸,۳۴۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید