معاون دریایی سازمان بنادر خبر داد:
مجید علی نازی،عضو هیات عامل و معاون دریایی، سازمان بنادر و دریانوردی
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ابراز امیدواری کرد تا پایان مردادماه سال جاری عملیات لایروبی بندر آستارا به اتمام برسد.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مجید علی نازی پس از بازدید از بخش های مختلف بندر آستارا ، در جلسه شورای برنامه ریزی توسعه و عمران آستارا با اشاره به اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در راستای لایروبی این بندر ، اظهار داشت: عملیات لایروبی آستارا با جدیت در حال انجام است و به تازگی نیز لایروب دیگری به این پروژه ملحق شده تا لایروبی با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.
 
وی با بیان اینکه تا ماه های آتی لایروبی بندر آستارا به اتمام خواهد رسید، خاطرنشان کرد: سعی داریم تا آخر مردادماه عملیات لایروبی بندر یاد شده را به اتمام برسانیم.
 
عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: تمام سعی ما بر این است که پروژه لایروبی بندر آستارا طبق زمانبندی و تعهدات به اتمام برسد.
 
بنا بر این گزارش، در این نشست رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و برخی اعضای این کمیسیون، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، مدیر عامل آبفای کشور، مدیر عامل شرکت گاز کشور، استاندار و جمعی از مدیران ارشد استان گیلان حضور داشتند.
۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۳۳
کد خبر : ۵۸,۳۷۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید