معاون وزیر و مدیرعامل بنادر و دریانوردی در جریان سفرش به بندرامام خمینی(ره) تأکید کرد :
لزوم همکاری سایر وجوه حمل و نقل  در تسریع  جریان خروج کالای اساسی
علی اکبر صفایی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان پیگیری راهکارهای تسریع تخلیه کالای اساسی در بندر امام خمینی(ره) با بیان اینکه در زمینه تخلیه کالاهای اساسی تنها به عوامل بندری مربوط نمی‌شود، تأکید کرد: در این زمینه، ناوگان حمل و نقل ریلی و جاده‌ای نیز باید همکاری و آمادگی لازم را داشته باشند.
صفایی با تاکید بر افزایش بهره‌وری در حوزه تخلیه و بارگیری کالا با استفاده از ظرفیت‌ها و همکاری‌های بین بخشی دستگاه‌های مربوطه در امر تخلیه، حمل و توزیع کالای اساسی به سراسر کشور گفت: روزانه  هزار تن کالای اساسی در بندر امام‌خمینی(ره) تخلیه می شود که برای جابجایی این میزان کالا به پنج هزار دستگاه کامیون نیاز است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور همچنین به موضوع استاندارد کالاهای ورودی به کشور اشاره کرد و گفت: در صورتی که زمینه لازم برای استقرار مرکز آزمایشگاهی در بندر امام خمینی (ره) فراهم شود، روند ورود کالاها به داخل کشور با سرعت عمل بیشتری همراه می شود.
وی یادآورشد: سازمان بنادر و دریانوردی کشور آمادگی تأمین زمین و تجهیزات مورد نیاز برای احداث آزمایشگاه استاندارد کالاهای وارداتی در بندر امام خمینی (ره) را دارد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۰۹
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۸,۴۲۱
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید