مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در دیدار با نیروهای تازه استخدام عنوان کرد:
کشف چهره های مدیریتی تازه نفس و خلاق با بهره‌گیری از توان نیروهای متخصص و جوان
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در نشست صمیمانه با آخرین دوره مستخدمین این اداره کل ضمن ابراز خرسندی از آغاز به کار این نیروها، فعالیت آنان را سرمنشأ خلاقیت، نوآوری و پویایی بیشتر عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، بهروز آقایی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در این دیدار صمیمانه با نیروهای تازه‌استخدام که از طریق آزمون استخدامی در رشته‌های تخصصی سازمان بنادر و دریانوردی واجد شرایط شناخته شده‌اند، بیان داشت: عمده نیروهای جذب شده از طریق آزمون استخدامی، دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌های معتبر کشور هستند که از توانایی و تخصص برخوردارند و همین موجب می‌شود که اهل مطالعه، تجربه‌ورزی و نوآوری باشند.

آقایی با تأکید بر اینکه می‌باید زمینه را برای خلاقیت و نوآوری این نیروها در نظام اداری فراهم کرد، خاطر نشان کرد: سامانه نظام پیشنهادها و  مدیریت دانش مجاری مناسبی برای ظهور و بروز این تجربه‌ورزی‌ها است و مدیران اداره کل نیز باید در تسهیل این زمینه همکاری کنند.

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با اشاره به بالا رفتن میانگین سنوات سوابق نیروهای انسانی بر لزوم جانشین‌پروری و تکیه بر توان نیروهای تازه‌استخدام تأکید کرده و گفت: فرآیند جانشین‌پروری باید به صورت همزمان در حوزه‌های دانشی و عملیاتی صورت بگیرد.

بهروز آقایی در ادامه افزود: با اعتماد بر نیروهای جوان و متخصص می‌توان نسل جدید مدیران کارآمد و پیشگام را تربیت کرد و زمینه را برای کشف چهره‌های مدیریتی تازه نفس را فراهم کرد.

وی با توصیه به لزوم حفظ انگیزههای کاری و خلاقیت در ادامه سنوات خدمت اظهار داشت: نباید تسلیم فضای روزمرگی شد و می‌باید با سماجت و سرسختی علیرغم موانع و مشکلات به تلاش و کوشش خود افزود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان خاطرنشان کرد: با مطالبه‌گری باید به دنبال ایجاد فرصت‌های بیشتر برای خلاقیت و نوآوری باشیم چرا که سازمان و کشور به این خدمات و تلاش‌ها نیاز دارد و نیروهای تازهاستخدام به واسطه این تلاش‌ها و خدمات می‌توانند منشأ اثر باشند.

آقایی با اذعان به اینکه این نیروها بیش از پیش در مسائل مدیریتی مشارکت خواهند کرد. اطمینان خاطر داد که تلاش خواهیم کرد از توان نیروهای جوان و تازه نفس برای یافتن راهکارهای مدیریتی بهره می‌بریم.

وی با اشاره به اینکه نیروهای جوان و تازه استخدام نیروهای صاحب فکر، صاحب‌سبک و پرتلاش هستند، اظهار امیداوری کرد از توان این نیروها برای ارتقای بنادر استان خوزستان و وضعیت فعلی استان متناسب با شایستگی آن بهره خواهیم برد.

یادآور می‌شود در حال حاضر بیش از 10 هزار نفر در بخش دولتی و خصوصی مجتمع بزرگ بندری امام خمینی(ره)  مشغول به کار هستند که در این میان 870 نفر با تخصص‌های مختلف در حوزه‌های ایمنی، بهداشت و محیط زیست، حقوق، مدیریت، علوم دریایی، مهندسی عمران، برق و مخابرات مشغول  فعالیت می‌باشند.

 با توجه به گسترش فعالیت‌های این مجتمع بزرگ بندری در زمینه‌های بندری، دریایی و سرمایه‌گذاری،  نیاز به جذب نیروهای دانش آموخته و متخصص در تمامی تخصص‌های ذکر شده دارد.

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۰
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۸,۴۴۲

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید