بهبود شاخص های HSE و آتش نشانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
گروه ارزیاب سازمان بنادر و دریانوردی از روند بهبود کیفی و کمی شاخص های HSE و آتش نشانی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر اظهار رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،با حضور گروه ارزیاب سازمان بنادر و دریانوردی،شاخص های HSE  شامل شاخص های مدیریتی، زیست محیطی ،بهداشتی و ایمنی در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر مورد ممیزی قرار گرفت.

       بر اساس این گزارش،به منظور پایش اجرای شاخص های HSE ، ایمنی حریق و ارزیابی عملکرد HSE تأمین کنندگان ، تیم متخصص متشکل از نمایندگان و کارشناسان سازمان مرکزی و بنادر شهید رجایی ، امام خمینی(ره) و شهید باهنر، به منظور ارزیابی ۷۴ شاخص از شاخص های مدیریتی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست ، ایمنی حریق ، HSE تامین کنندگان ، ستاد اجرایی مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE در بندر نوشهر کار خود را از صبح امروز چهارشنبه آغاز کردند.

   گروه ارزیاب پس از بازدید، پایش و ارزیابی محوطه ، اسناد و مدارک و همچنین انجام فرآیند ارزیابی در شاخص های فوق، طی نشستی با حضور سعید کیا کجوری معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل، نتایج یافته های خود را در قالب نقاط قوت و توصیه ارائه نمودند.

    گفتنی است که تیم ارزیاب سازمان بنادر و دریانوردی، از روند بهبود کمی و کیفی شاخص های HSE و آتش نشانی در بندر نوشهر نسبت به سال های گذشته ابراز رضایت کرد.

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ۲۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران |
کد خبر : ۵۸,۴۴۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید