برگزاری دوره دانش افزایی آنالیز مقدماتی و پیشرفته در فوتبال به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان
دوره دانش‌افزایی آنالیز مقدماتی و پیشرفته در فوتبال به مدت دو روز به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با حضور مجید جلالی مدرس رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا با هدف ارتقا دانش مربیان و نحوه مدیریت و برنامه‌ریزی در مربیگری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، سیدعلی سیاوش معاون مدیریت، برنامه ریزی و توسعه منابع این اداره کل ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به ضرورت آشنایی مربیان ورزشی به علم روز، بر اساس تقویم ورزشی کمیته ورزش دوره های دانش افزایی با بهره گیری از مدرسان مطرح کشور در دستور کار قرار گرفت.
سیاوش در ادامه افزود: با مذاکرات انجام گرفته کمیته ورزش اداره کل  بنادر و دریانوردی استان خوزستان  با اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی(ره) تصمیم گرفته شد در فواصل مشخص دوره‌های دانش‌افزایی به منظور آشنایی با آخرین فنون و تاکتیکهای روز رشته فوتبال و تسهیل زمینه‌ی تمدید و ارتقای گواهی مربیگری برگزار شود.
دبیر کمیته ورزش این اداره کل خاطر نشان کرد: این دوره دو روزه با همکاری اداره ورزش و جوانان شهر بندر امام خمینی(ره) به میزبانی هیأت فوتبال و به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار می‌شود.
یادآور می شود سه تن از کارکنان فوتبالیست این اداره کل نیز برای گذراندن دوره‌های مربیگری و ارتقاء دانش خود در این دوره شرکت کردند.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۰۸:۴۸
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۸,۴۵۵
Loading

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید