ضرورت همکاری همه دستگاه های اجرایی در رونق بخشی و تقویت بندر بوشهر
صالح رحیمی فرماندار بوشهر به همراه هیاتی، از مجمتع بندری نگین دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی، در این بازدید صالح رحیمی فرماندار بوشهر با حضور در مجتمع بندری نگین از نزدیک از اقدامات صورت گرفته و روند اجرایی پروژه ها در این مجتمع بندری دیدن کرد.


 رحیمی در این بازدید ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده  در مجتمع بندری نگین، بیان کرد: یکی از مزیت هاو فاکتورهای ویژه و مهم اقتصادی در شهر بوشهر، رونق و تقویت اداره کل بنادر و دریانوردی بعنوان مجرای اصلی تجارت دریایی است.


وی افزود: برای تقویت بندر بوشهر و رونق هرچه بیشتر این بندر همکاری همه جانبه سایر دستگاه های اجرایی امری ضروریست تا پروژه های این مجمتع بندری هر چه زودتر بتواند روند تکمیلی خود را طی کند 
رحیمی گفت: تسهیل و تسریع امور مرتبط با دستگاههای اجرایی شهرستان بوشهر در نتیجه بخشی طرح های توسعه ایی مجتمع بندری نگین در واقع  تحقق شعار امسال «تولید، دانش بنیان، اشتغال زایی» می باشد.

فرماندار بوشهر حضور نیروهای جوان و متخصص بومی در اجرای پروژه های عمرانی و زیرسازی مجتمع بندری نگین را باعث افتخار دانست.

 

پیش از این محمد شکیبی نسب مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر نیز در تشریح پروژه های مجتمع بندری نگین اظهار کرده بود: یکی از پروژه های اولویت دار امسال برای مجتمع بندری نگین ، احداث جاده به طول 9.5 کیلومتر و پل بطول 175 متر است که هم اکنون در حال اجرا بوده و ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.


وی عنوان کرد: از دیگر پروژه ها این مجتمع نیز میتوان به    تاسیسات زیربنایی شامل ۱.۵ کیلومتر راه اصلی، ۱.۵ کیلومتر راه فرعی، تونل انرژی (شامل تاسیسات آب، برق، اطفاء حریق) اشاره کرد که ابنیه آن اجرا شده و اکنون کار در آستانه ورود به مرحله اجرای تاسیسات قرار دارد.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۰:۵۳
کد خبر : ۵۸,۴۵۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید