برگزاری دومین جشنواره مطبوعات با عنوان "رسانه و بندر خرمشهر" در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر/آخرین مهلت ارسال آثار روز 17 مردادماه
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر به عنوان اولین بندر کشور می‌تواند با اجرای باشکوه و موفقیت آمیز این جشنواره به عنوان الگویی در سایر بنادر کشور شناخته شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، نوراله اسعدی اظهار داشت: با توجه به اهمیت نقش رسانه ها در اطلاع رسانی رویدادهای سازمان‌ها و نهادها در جامعه و تاکید مدیرعامل سازمان بر لزوم گسترش و بهبود اطلاع رسانی حوزه بندر و دریا و معرفی ظرفیت‌های منحصر به فرد آن، بندر خرمشهر در نظر دارد به عنوان نخستین بندر کشور، اقدام به برگزاری جشنواره مطبوعات کند.
 
وی ارزیابی عملکرد و شناخت رسانه‌های فعال در حوزه پوشش اخبار اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، ایجاد روحیه تعامل بین مطبوعات و خبرنگاران فعال در حوزه دریا و بندر، ایجاد رقابت و افزایش انگیزه و خلاقیت میان اصحاب خبر و رسانه‌ها و آشنایی با قابلیت‌های رسانه‌ها و بهره‌گیری از آن در زمینه انعکاس رویدادهای بندر خرمشهر را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
 
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر به عنوان اولین بندر کشور می‌تواند با اجرای باشکوه و موفقیت آمیز این جشنواره به عنوان الگویی در سایر بنادر کشور شناخته شود.
 
اسعدی با تاکید بر اینکه اخباری که در مورد اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر تهیه شده باشد مورد تأیید است، اظهار داشت: این جشنواره در هفت بخش خبر، تیتر، تحلیل، گزارش، عکس، مصاحبه و فیلم برگزار می‌شود.
 
مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: خبرنگاران، عکاسان خبری، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی مجازی می‌توانند آثار خود را تا روز 17 مرداد به پست الکترونیکی pr.khport.gmail.com و یا در قالب واتس‌آپ به شماره 09910210541 ارسال کنند. 
 
به گفته اسعدی آثار ارسالی توسط هیئت داوران مورد ارزیابی و بررسی قرار می‌گیرد و از نفرات برگزیده در مراسمی که به مناسبت روز خبرنگار، مرداد ماه در بندر خرمشهر برگزار می‌شود، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر خواهد شد.
 
گفتنی است که در سال‌های قبل نخستین دوره از این جشنواره توسط بندر خرمشهر برگزار شد. 
 
انتهای پیام/
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۲
کد خبر : ۵۸,۴۶۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید