انتقال دو پروژه سرمایه‌گذاری نیمه تمام ‌به بخش خصوصی در بندر امام/ ١.٨ میلیون تن به ظرفیت سالانه نگهداری کالا در بندر امام افزوده می شود آغاز عملیات خارج سازی مغروقه W14 از آبراه اروند اختصاص اعتبار ۲۸۴ میلیاردی برای تعمیرات اساسی سیستم‌های سرمایشی و شبکه برق بنادر استان بوشهر پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی بازدید معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه از بندر امیرآباد/ بندرامیرآباد یکی از ظرفیت های استراتژیک دولت برای فعال کردن کریدور شمال – جنوب / فرآیند های صادراتی کالا تسهیل شود/ ضرورت توسعه زیرساخت های حمل و نقل جاده ای از بندرامیرآباد به بندرشهید رجایی و بالعکس افتتاح بندرچند منظوره بندر خمیر آرزوی دیرینه مردم است/ تاکید بر رعایت الزامات زیست محیطی بررسی توسعه ظرفیت‌های گردشگری دریایی در سواحل شرق خوزستان اجرای طرح مطالعاتی بندر پل رونق معیشت اهالی منطقه را به دنبال خواهد داشت/ طرحهای توسعه ای سازمان بنادر به رفاه بیشتر ساحل نشینان منجر شود دیدار مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران با مدیر کل و ایثارگران اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بهره‌برداری از جایگاه سوخت مجتمع خدمات رفاهی بزرگراه بندر امام خمینی(ره)/ ارتقاء خدمات رفاهی به ناوگان جاده‌ای
بندر خرمشهر از بنادر پرظرفیت کشور است/خرمی شهر با رونق گرفتن بندر خرمشهر
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال جوانان بومی از مهمترین دغدغه‌ها به حساب می‌آید و بندر خرمشهر نسبت به این توجه داشته باشد و بنده تمام ظرفیت خود برای حل مشکلات اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر به کار می‌گیرم.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، سید لفته احمدنژاد امروز در بازدید از تولید پی ای تی رزین اورجینال فود گرید در بندر خرمشهر، اظهار دا‌شت: بندر خرمشهر از بنادر پر ظرفیت و کم‌نظیر کشور است. 
 
وی عنوان کرد: باید برای رونق این بندر تجاری که مجهز به امکانات روز است، تلاش شود چرا که رونق این بندر، آبادانی و خرمی شهر و منطقه را به دنبال خواهد داشت. 
 
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال جوانان بومی از مهمترین دغدغه‌ها به حساب می‌آید و بندر خرمشهر نسبت به این توجه داشته باشد و بنده تمام ظرفیت خود برای حل مشکلات اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر به کار می‌گیرم. 
 
مقدمات تولید پی ای تی رزین اورجینال فود گرید در بندر خرمشهر فراهم شده و این طرح به منظور بسته‌بندی مواد غذایی از پسماند پی ای تی فعالیت خواهد داشت.
 
هدف از این طرح تولید گرانول پی ای تی اوریجینال فود گرید به‌ منظور استفاده در صنایع بسته بندی   مواد غذایی شامل آب، نوشابه و... با استفاده از پسماندهای به جا مانده از نوشیدنی است. 
 
بازار هدف طرح تولید گرانول پی ای تی اوریجینال فود گرید در کشورهای چین، ترکیه و سایر کشورهای منطقه و همسایه است؛ تاکنون ۲۵ درصد از تجهیزات و ماشین آلات لازم برای اجرای طرح وارد بندر خرمشهر شده است.
 
انتهای پیام/
۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۲۹
کد خبر : ۵۸,۴۷۱

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید