پیام مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان بمناسبت ۴ تیر ماه روز جهانی دریانورد
مدیر بنادر غرب هرمزگان با ارسال پیامی ۲۵ژوئن مصادف با ۴ تیرماه ( روز جهانی دریانورد)را به تمام دریانوردان کشور، بویژه دریانوردان خستگی ناپذیر استان هرمزگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه،"قاسم عسکری نسب" مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان ضمن تبریک بمناسبت ۲۵ ژوئن مصادف با ۴ تیرماه ( روز جهانی دریانورد) به تمام دریانوردان کشور و استان، بویژه دریانوردان خستگی ناپذیر غرب استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه گفت: بدون تردید دریانوردان انسان‌های وارسته، لایق، دلسوز، متخصص و کارآزموده‌ای هستند که با تکیه بر تخصص و تجربه و تبحر مفهوم والای انسان‌دوستی و خدمت‌رسانی به مردم را سرلوحه فعالیت‌های خویش قرار می‌دهند و از این رو مدیریت بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان نیز بر خود لازم می داند تا این روز را  به تمامی دریانوردانی که با تلاش های بی وقفه خود موجبات افزایش بهره وری شده تبریک گفته و برای آنان آرزوی سلامتی نماید.
زمانی که صحبت از دریانوردان عزیز میهن اسلامی به میان می‌آید، خاطرات جان‌فشانی‌ها و دلاوری‌های آنان در مدت هشت سال دفاع مقدس و هشت سال تحریم‌های ناجوانمردانه تکرار می‌شود که در مقابل دشمنان این مرزوبوم نقش‌آفرینی کردند و اجازه ندادند تا خدمت‌رسانی به مردم با کوچک‌ترین وقفه‌ای مواجه شود.

در واقع چنین روزی تجلیل و تکریم از بزرگ ‌مردانی است که با عزم و اراده، تلاش‌های صادقانه تعهد کاری بهترین سال‌های جوانی را در اندوختن دانش، تخصص، بالندگی و پویایی ناوگان ملی سپری می‌کنند تا چرخ‌های ناوگان ملی در شرایط خاص تحریم یک لحظه با تأخیر مواجه نشود.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دریانورد گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، فرارسیدن «روز جهانی دریانورد» را به کلیه تلاشگران عرصه دریانوردی بویژه همکاران عزیزم در بنادر سراسر کشور و خانواده های محترم آنان صمیمانه تبریک گفته سربلندی و توفیق روزافزون همگان را از درگاه ایزد منان آرزومندم.

گفتنی است، بیش از سی هزار دریانورد در استان هرمزگان وجود دارد که بالغ بر ۱۶ هزار دریانورد در غرب هرمزگان ساکن یا مشغول بکار می باشند.

۳ تیر ۱۴۰۱ ۲۱:۰۴
کد خبر : ۵۸,۵۲۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید