روز قوه قضائیه ، محمدعلی اصل سعیدی پور ، مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد طی پیامی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش ، روز قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد ؛ محمدعلی اصل سعیدی پور در پیامی روز قوه قضائیه را به مجموعه متعهد و خدوم در قوه قضائیه و دست اندر کاران امر قضا تبریک گفت.

متن پیام سعیدی پور به این شرح است:

«وَإِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ ...»

برقراری عدالت ، نظم و آسایش در جامعه مرهون کوشش و همت مسئولان قضایی در بخش‌های مختلف دستگاه قضا می باشد که به‌صورت جدی به مبارزه با قانون‌شکنی‌ها و جرائم مختلف بر خاسته و از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.

در طول انقلاب ، قوه قضائیه با پاسداری و حراست از قانون اساسی و سرلوحه قراردادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ،  نقش مهم و بی بدیلی را در پایه‌گذاری نظامی مبتنی بر عدالت محوری و پیشبرد اهداف متعالی انقلاب اسلامی به عهده دارد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و یاران باوفای امام و انقلاب در هفتم تیر، روز قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضا در استان مازندران تبریک و تهنیت گفته و از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط در جامعه قدردانی می‌نمایم.

محمدعلی اصل سعیدی پور

مدیرکل بنادرودریانوردی امیرآباد

 

۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۰:۵۰
کد خبر : ۵۸,۵۵۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید