وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد توسعه فعالیت‌های ترانزیتی اولویت مهم بندر شهید رجایی است/احداث بندر جدید در سواحل منجر به تحول در منطقه شود پایان بیست و یکمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان با امضای ۴ یادداشت تفاهم همکاری/ امضای سندهمکاری دریانوردی بین تهران و اسلام آباد دیدار رستم قاسمی با وزیر دریانوردی پاکستان/ اعلام آمادگی ایران برای انتقال تجربیات در توسعه بنادر تبیین شاخصه‌های عفاف و حجاب در مجتمع بندری امام(ره) آغاز لایه برداری شمال کانال آشوراده خلیج گرگان عملیات موفقیت‌آمیز سبک‌سازی یک فروند کشتی حامل کالای اساسی‌ در بندرامام(ره) جذب ۸۰ میلیارد تومان برای توسعه بندر امیرآباد بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از بندر شهید رجایی/ طرح‌های سازمان بنادر و دریانوردی در هرمزگان اثرگذاری ملی و منطقه‌ای دارد/ برنامه کلان دولت سیزدهم حمایت از اقتصاد دریامحور با دیپلماسی منطقه‌ای است مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد
محمد شکیبی نسب ،مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر،سازمان بنادر و دریانوردی
شورای معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر با هدف بررسی دقیق و میدانی مسائل و مشکلات بنادر جنوبی بوشهر در بنادر عسلویه، کنگان و دیر تشکیل جلسه داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد شکیبی نسب مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر در حاشیه  نشست شورای معاونین در بندر عسلویه، اظهار کرد: در این نشست کارشناسی که با حضور مدیران، معاونان بنادر عسلویه، کنگان و دیر برگزار شد راهکارهای توسعه این بنادر و تامین نیازها و زیرساخت های آنها مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی بیان کرد: در این نشست مطالباتی بسیار به جا و قانونی مطرح شد که به فراخور اهمیت در شورای معاونین اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بندرنشینان بدون تردید با راهکارها و مطالبات خود چراغ راهی برای پیشبرد اهداف توسعه ای بنادر استان بوشهر هستند که در مراحل مختلف این ظرفیت مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
 
شکیبی نسب ادامه داد: امسال نیز در بوشهر از جنوب تا شمال آن پروژه های عمرانی و توسعه ای ارزشمندی در دست اجرا است که اتمام آنها رونق بخش بنادر و معیشت مرزنشینان هم استانی خواهد بود.
 
وی اظهار کرد: بازدید از بنادر کوچک و بزرگ استان بوشهر به صورت ادواری انجام می شود که با محوریت نماینده عالی دولت در شهرستان برای شناسایی کمبودهای بنادر در حوزه زیرساختی و اولویت بندی برای رفع آن تلاش خواهد شد.
 
وی افزود: بنادر دیر و کنگان به عنوان کانون های اصلی صادرات استان بوشهر به کشورهای حوزه خلیج فارس و بویژه قطر مورد توجه جدی قرار دارند که در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد شد.
۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۱
کد خبر : ۵۸,۵۷۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید