وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد توسعه فعالیت‌های ترانزیتی اولویت مهم بندر شهید رجایی است/احداث بندر جدید در سواحل منجر به تحول در منطقه شود پایان بیست و یکمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان با امضای ۴ یادداشت تفاهم همکاری/ امضای سندهمکاری دریانوردی بین تهران و اسلام آباد دیدار رستم قاسمی با وزیر دریانوردی پاکستان/ اعلام آمادگی ایران برای انتقال تجربیات در توسعه بنادر تبیین شاخصه‌های عفاف و حجاب در مجتمع بندری امام(ره) آغاز لایه برداری شمال کانال آشوراده خلیج گرگان عملیات موفقیت‌آمیز سبک‌سازی یک فروند کشتی حامل کالای اساسی‌ در بندرامام(ره) جذب ۸۰ میلیارد تومان برای توسعه بندر امیرآباد بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از بندر شهید رجایی/ طرح‌های سازمان بنادر و دریانوردی در هرمزگان اثرگذاری ملی و منطقه‌ای دارد/ برنامه کلان دولت سیزدهم حمایت از اقتصاد دریامحور با دیپلماسی منطقه‌ای است مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد
دیدار هیات مدیره اتاق بازرگانی آبادان با مدیر بنادر این شهرستان / بررسی راه های جذب سرمایه گذار و رونق بخشی به صادرات و واردات
هیأت مدیره اتاق بازرگانی آبادان با هدف بررسی راه های تعامل بیشتر در جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف با مدیر بنادر و دریانودی آبادان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی  آبادان ، اعضای هیآت مدیره اتاق بازرگانی این شهرستان در دیدار با کامبیز مالکی زاده ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، ضمن اعلام آمادگی برای ایجاد تعامل بیشتر دوجانبه و استفاه  از ظرفیت های دریایی بنادر آبادان در امر گردشگری ، صادرات و واردات ، برخی از اقدامات و فعالیت های تاثیر گذار در جذب سرمایه گذار را تشریح کردند.
بنا بر این گزارش ، اعضای حاضر در این جلسه علاوه بر  تبادل فکر با مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، به بیان مهمترین نیازها و توانمندی ها پرداختند و برخی از راهکارها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
گفتنی است بندر آبادان دارای ۳ باب انبار رو باز  و  ۵ باب انبار مسقف است که این ظرفیت ، اطمینان خوبی در زمینه نگهداری کالا ایجاد کرده است.
علاوه بر آن ۶ پست اسکله به طول تجمیعی ۴۷۵ متر و یک اسلکه مختص تخلیه و بارگیری عملیات کانتینری ، یکی دیگر از ظرفیت های مهم موجود در بندر آبادان به حساب می آید.
 لازم به ذکر است که سالن مسافری و همچنین اسکله اختصاصی کشتی های مسافربری و گردشگری از دیگر ظرفیت های موجود در بندر آبادان است که با توجه به افتتاح آن در پایان سال گذشته ، در زمینه استقبال از مسافران و گردشگران دریایی دغدغه ای وجود ندارد.
بندر آبادان واقع در خوزستان است که از طریق آبراه بین المللی اروند و همچنین رودخانه بهمنشیر به خلیج فارس و آب های آزاد راه دارد.
۹ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۲۷
کد خبر : ۵۸,۶۲۵

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید