flag

دیدار هیات مدیره اتاق بازرگانی آبادان با مدیر بنادر این شهرستان / بررسی راه های جذب سرمایه گذار و رونق بخشی به صادرات و واردات

هیأت مدیره اتاق بازرگانی آبادان با هدف بررسی راه های تعامل بیشتر در جذب سرمایه گذاران بخش های مختلف با مدیر بنادر و دریانودی آبادان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی  آبادان ، اعضای هیآت مدیره اتاق بازرگانی این شهرستان در دیدار با کامبیز مالکی زاده ، مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، ضمن اعلام آمادگی برای ایجاد تعامل بیشتر دوجانبه و استفاه  از ظرفیت های دریایی بنادر آبادان در امر گردشگری ، صادرات و واردات ، برخی از اقدامات و فعالیت های تاثیر گذار در جذب سرمایه گذار را تشریح کردند.
بنا بر این گزارش ، اعضای حاضر در این جلسه علاوه بر  تبادل فکر با مدیر بنادر و دریانوردی آبادان ، به بیان مهمترین نیازها و توانمندی ها پرداختند و برخی از راهکارها را مورد بحث و بررسی قرار دادند.
گفتنی است بندر آبادان دارای ۳ باب انبار رو باز  و  ۵ باب انبار مسقف است که این ظرفیت ، اطمینان خوبی در زمینه نگهداری کالا ایجاد کرده است.
علاوه بر آن ۶ پست اسکله به طول تجمیعی ۴۷۵ متر و یک اسلکه مختص تخلیه و بارگیری عملیات کانتینری ، یکی دیگر از ظرفیت های مهم موجود در بندر آبادان به حساب می آید.
 لازم به ذکر است که سالن مسافری و همچنین اسکله اختصاصی کشتی های مسافربری و گردشگری از دیگر ظرفیت های موجود در بندر آبادان است که با توجه به افتتاح آن در پایان سال گذشته ، در زمینه استقبال از مسافران و گردشگران دریایی دغدغه ای وجود ندارد.
بندر آبادان واقع در خوزستان است که از طریق آبراه بین المللی اروند و همچنین رودخانه بهمنشیر به خلیج فارس و آب های آزاد راه دارد.
پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
19:23
چاپ