بازدید وزیر اقتصادی و دارایی از بندر تجاری شادگان
احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان سفرش به استان خوزستان، در رأس هیأتی از مسئولان استانی از بندرتجاری شادگان بازدید و با فعالان اقتصادی و بازرگانان در این بندر گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی عصر روز پنج‌شنبه ٩ تیرماه در ادامه بازدیدش از بنادر خوزستان، وارد بندر تجاری شادگان شد.

وی در جریان این سفر ضمن بازدید از زیرساخت‌ها و امکانات این بندر محلی، با فعالان اقتصادی و بازرگانان در این بندر نیز دیدار و گفت‌وگو کرد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار امیدواری کرد  امکان بهره‌گیری بیشتر از این زیرساخت‌ها برای رونق اقتصاد و تجارت در منطقه فراهم شود.

 بندر تجاری شادگان دوباره رونق می‌گیرد

وزیر اقتصاد و دارایی گفت:با توجه به آیین نامه ای که وزارت صمت در حال مصوب کردن آن در هیات وزیران است طی هفته های آینده رونق دوباره بندر شادگان و مردم منطقه را در پی خواهد داشت.

احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی  در  جریان بازدید از بندر شادگان افزود: بندر شادگان در موارد متعددی به دلیل عدم هماهنگی بین گمرگ و دستگاه‌های حوزه که مجوزها را صادر می کنند موجب شده بسیاری از بارها زمان زیادی دپو شوند و کار در این گمرک دچار رکود شود.

وی اظهار داشت: مصوب نشدن مشوق ها و تخفیف ها برای کالای ملوانی و تهلنجی دیگر عامل رکود و افزایش نارضایتی در بندر شادگان است.

وزیر اقتصاد و دارایی از بندر شادگان به عنوان بندری استراتژیک نام برد و گفت: این بندر زیرساخت های مناسبی نسبت بع ظرفیت هایش دارد که می تواند رونق چند برابری برای مردم منطقه به همراه داشته باشد.

خاندوزی بیان کرد: با توجه به آیین نامه ای که وزارت صمت در حال مصوب کردن آن در هیات وزیران است طی هفته های آینده رونق دوباره بندر شادگان و مردم منطقه را در پی خواهد داشت.

۹ تیر ۱۴۰۱ ۲۰:۳۶
روابط‌عمومی |
کد خبر : ۵۸,۶۲۶

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید