وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد توسعه فعالیت‌های ترانزیتی اولویت مهم بندر شهید رجایی است/احداث بندر جدید در سواحل منجر به تحول در منطقه شود پایان بیست و یکمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان با امضای ۴ یادداشت تفاهم همکاری/ امضای سندهمکاری دریانوردی بین تهران و اسلام آباد دیدار رستم قاسمی با وزیر دریانوردی پاکستان/ اعلام آمادگی ایران برای انتقال تجربیات در توسعه بنادر تبیین شاخصه‌های عفاف و حجاب در مجتمع بندری امام(ره) آغاز لایه برداری شمال کانال آشوراده خلیج گرگان عملیات موفقیت‌آمیز سبک‌سازی یک فروند کشتی حامل کالای اساسی‌ در بندرامام(ره) جذب ۸۰ میلیارد تومان برای توسعه بندر امیرآباد بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از بندر شهید رجایی/ طرح‌های سازمان بنادر و دریانوردی در هرمزگان اثرگذاری ملی و منطقه‌ای دارد/ برنامه کلان دولت سیزدهم حمایت از اقتصاد دریامحور با دیپلماسی منطقه‌ای است مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد
بازدید معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از بنادر شمالی استان بوشهر/ توسعه بنادر گناوه، دیلم و ریگ با اجرا طرح جامع
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی روز دوشنبه همراه با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از بنادر گناوه، دیلم و ریگ بازدید کر د.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، محمد شکیبی نسب در این بازدید اظهار کرد: این بنادر از بنادر مهم تجاری کشور هستند و توسعه آنها  در اولویت سازمان بنادر و دریانوردی قرار دارد.

وی بیان کرد: توسعه این بنادر براساس طرح جامع در سه بازه زمانی پنج ساله پیش بینی شده است که پس از اتمام مطالعات برنامه های پنح سال نخست طرح یاد شده عملیاتی خواهد شد.

شکیبی نسب ادامه داد: پروژه های مدنظر قرار گرفته در راستای رونق معیشت مرزنشینان و همچنین امکان نقش آفرینی بیشتر بندرنشینان گناوه، دیلم و ریگ در تجارت منطقه ای  است که با حساسیت ویژه ای دنبال می شوند.

وی یادآور شد: بنادر شمالی استان بوشهر از ظرفیت بالایی در حوزه تجارت و دریانوردی برخوردار است که به فراخور این ظرفیت باید زمینه برای توسعه فعالیت ها در این بنادر فراهم شود.

شکیبی نسب عنوان کرد: در بازدید معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ظرفیت های این بنادر مورد بررسی قرار گرفت و همچنین راهکارهایی جهت توسعه زیرساخت های بنادر شمالی و همچنین بنادر جنوبی استان بوشهر ارائه شد.

مجید علی نازی در ادامه این بازدید با فرماندار گناوه دیدار کرد و در جریان آخرین وضعیت این بندر قرار گرفت.

در این نشست تعاملی طرح های سازمان بنادر برای بندر گناوه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

۱۳ تیر ۱۴۰۱ ۱۸:۲۷
کد خبر : ۵۸,۶۶۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید