هم اندیشی تعاونی های لنجداران و مدیر بنادر و دریانوردی آبادان/نباید از ظرفیت اشتغال دریایی غافل شد/ بنادر آبادان در مسیر توسعه فضای کسب و کار
نشست هم اندیشی تعاونی های لنج داران و صاحبان کالا با مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به منظور تسهیل روند صادرات و واردات برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت بنادر و دریانوردی آبادان تعاونی های لنج داران ، صاحبان کالا و ترخیص کاران با مدیر بنادر و دریانوردی آبادان به منظور بیان دغدغه ها و در راستای تسهیل روند صادرات و واردات دیدار و گفتگو کردند.
مدیر بنادر و دریانوردی آبادان در این نشست بر لزوم کوتاه کردن و تسهیل  فرآیند کار تجار ، لنج داران و سرمایه گذاران تاکید کرد و گفت : فعالیت تمام شناورها ، لنج های سنتی و صاحبان کالا ، رونق اقتصادی را رغم میزند و تحقق آن مستلزم عزم جدی و بیشتر است.
مالکی زاده افزود : نباید از ظرفیت اشتغال دریایی غافل شد چرا که مردم آبادان و خوزستان اغلب از همین طریق امرار معاش میکنند و وجود موانع در کسب و کار لنج داران و صاحبان شناورها ارتباط مستقیمی با معیشت و زندگی آنها دارد.
وی با بیان اینکه لنج داران ، صاحبان شناورها و فعالان در این عرصه در محافظت از مرز دریایی نقش آشکار و موثری دارند گفت : توسعه بیشتر سه بندر آبادان ، اروندکنار و چوئبده یکی از برنامه های مهم سازمان بنادر با هدف ایجاد فضایی مناسب برای کار و تجارت است.
لازم به ذکر است که در این نشست ، اعضای تعاونی لنج داران و صاحبان شناورها در خصوص تسهیل مسیر کسب و کار ، رفع موانع تجارت و به بیان مشکلاتی از این قبیل پرداختند.

 

۱۴ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۰۲
کد خبر : ۵۸,۶۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید