وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد توسعه فعالیت‌های ترانزیتی اولویت مهم بندر شهید رجایی است/احداث بندر جدید در سواحل منجر به تحول در منطقه شود پایان بیست و یکمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و پاکستان با امضای ۴ یادداشت تفاهم همکاری/ امضای سندهمکاری دریانوردی بین تهران و اسلام آباد دیدار رستم قاسمی با وزیر دریانوردی پاکستان/ اعلام آمادگی ایران برای انتقال تجربیات در توسعه بنادر تبیین شاخصه‌های عفاف و حجاب در مجتمع بندری امام(ره) آغاز لایه برداری شمال کانال آشوراده خلیج گرگان عملیات موفقیت‌آمیز سبک‌سازی یک فروند کشتی حامل کالای اساسی‌ در بندرامام(ره) جذب ۸۰ میلیارد تومان برای توسعه بندر امیرآباد بازدید معاون اجرایی رییس جمهور از بندر شهید رجایی/ طرح‌های سازمان بنادر و دریانوردی در هرمزگان اثرگذاری ملی و منطقه‌ای دارد/ برنامه کلان دولت سیزدهم حمایت از اقتصاد دریامحور با دیپلماسی منطقه‌ای است مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد
مجید علی نازی،عضو هیات عامل و معاون دریایی ،سازمان بنادر و دریانوردی،بنادر بوشهر
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از آخرین وضعیت بنادر محمد عامری، بوالخیر و لاور ساحلی درشهرستان های تنگستان و دشتی بوشهر بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مجید علی نازی در بازدید از بنادر محمدعامری، بوالخیر و لاور ساحلی بوشهر، وضعیت ایمنی حوضچه ها، سیستم های ثابت اطفای حریق، شناورهای آتشخوار  وجستجو ونجات مستقر این بنادر را مورد بررسی قرار داد. 
محمد شکیبی نسب؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: امید است با اجرا طرح جامع در بنادر بوشهر این بنادر بتوانند نقش خود در رونق اقتصادی استان و کشور را به نحو مطلوبی ایفا کنند.
وی اظهار کرد: مرزنشینان بندر بوشهر شایسته برخورداری از بهترین امکانات و زیرساخت‌ها در حوزه دریانوردی هستند که سازمان بنادر برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

 

پیشرفت فیزیکی پایانه مسافربری دریایی مطلوب است

معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی روند پیشرفت فیزیکی پایانه مسافربری دریایی بندر بوشهر را مثبت ارزیابی کرد و افزود: ضرورت دارد، پایانه مسافری بوشهر تا پیش از آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال در قطر آماده شود.

وی بیان کرد: پایانه مسافربری دریایی بوشهر از لازمه‌های اصلی بندر بوشهر برای رونق گردشگری است که در سازمان بنادر به عنوان پروژه‌ اولویت‌دار به آن نگاه می‌شود.

۱۵ تیر ۱۴۰۱ ۱۵:۴۲
کد خبر : ۵۸,۷۱۷

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید