نگاه سازمان بنادر به جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی برد-برد است/ شرایط بسیار مناسبی برای فعالیت بخش خصوصی در بنادر ایران فراهم شده است/ سرمایه گذاران بخش خصوصی به فعالیت در بنادر کشور، نگاه بلندمدت داشته باشند بندر چابهار؛ محدویتی در پذیرش کالا ندارد/ ثبت رکوردی جدید با عملیات ۳۵ هزار متر مکعبی لایروبی در بندر چابهار رشد ۵۸ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در مجتمع بندرانزلی آلودگی ناشی از لکه های نفتی در 3 مایلی ساحل بندرعباس کنترل شد گزارش رسمى مبنى بر توقیف نفتکش ایرانى در بندر کراچى به سازمان بنادر ارائه نشده است/ بررسى ها ادامه دارد سرمایه ‌گذاری ۹۰۰۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی در مجتمع بندری نگین سرمایه گذاران برای حضور در پسکرانه بنادر آمادگی دارند/ سازمان بنادر؛ به بخش خصوصی کمک می کند/ سرمایه گذاری در بنادر با کمترین ریسک روبرو است تشریح عملیات پاکسازی آلودگی‌های محدوده سکوهای نفتی خلیج فارس نقش کلیدی خبرنگاران در عبور از شرایط سخت اقتصادی کشور/ سازمان بنادر با همراهی رسانه ها از نبرد اقتصادی سربلند عبور خواهد کرد حرکت اولین شناورمسافری از قشم- بندرعباس یک ساعت زودتر از روزهای عادی
سرپرست وزارت راه و ترابری از بندر بوشهر بازدید کرد
نشست شورای حمل و نقل استان بوشهر به ریاست سرپرست وزارت راه و ترابری در اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برگزار شد.
علی نیکزاد که به تازگی با حفظ سمت در وزارت مسکن و شهرسازی توسط رییس جمهور به عنوان سرپرست وزارت راه و ترابری منصوب شده، با اشاره به اینکه همه تلاش دولت در راستای خدمت به مردم است گفت: جمهوری اسلامی ایران درحال حاضر به برکت راه امام، تدبیر رهبری و داشتن رییس جمهور مکتبی و انقلابی از جایگاه ویژه ای در دنیا برخوردار است.
نیکزاد با اذعان به اینکه حمل و نقل، موتور محرکه کشور در باب اقتصاد و شکوفایی است، پیچیدگی و گستردگی کار در وزارت راه و ترابری را موردتأکید قرار داده و اطمینان داد رعایت عدالت در نگاه به بخشهای مختلف در دستور کار وی قرار دارد.
وی با اشاره به عزم دولت برای ادغام برخی وزارتخانه ها خاطرنشان کرد: براساس قانون برنامه پنجم توسعه، تعداد وزارتخانه ها تا سال پایانی این قانون بایستی از 21 به 17 وزارتخانه برسد.
سرپرست وزارت راه ترابری با درخواست از مدیران این وزارتخانه و همچنین مدیران وزارت مسکن برای توجه نکردن به مسائل حاشیه ای و انجام پرقوت و قدرت امور یادآور شد: رضایتمندی مردم از جمهوری اسلامی در گرو کار کردن و تلاش خالصانه همه ماست.
نیکزاد، مدیران و کارکنان بخشهای مختلف وزارتخانه های راه وترابری و مسکن را انسانهای متعهد و متخصص خواند و افزود: یقین بدانید اگر مسئولیت برعهده من باشد با رعایت انصاف و عدالت عمل خواهم کرد.
در ادامه این نشست که مهندس سیدعطااله صدر معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران زیرمجموعه وزارت راه و ترابری و وزارت مسکن در آن حضور داشتند، محمد راستاد مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ضمن خوشامدگویی به مقام عالی وزارت و هیأت همراه گزارشی از اقدامات و عملکرد این اداره کل ارائه داد.
در پایان این نشست نیز صورتجلسه ای تنظیم شد که براساس بخشی از آن بایستی سازمان بنادر و دریانوردی برای الحاق بخشی از اسکله های نظامی به بخش تجاری در بندر بوشهر با دفتر مقام معظم رهبری و برای واگذاری مدیریت بخش لجستیکی منطقه ویژه شماره 2 بوشهر با استانداری مکاتبه نموده و نتیجه را به مقام عالی وزارت گزارش نماید. همچنین مقرر شد به جز پروژه های بزرگ مابقی پروژه‌های بنادر استان بوشهر تا پایان سال 90 آماده بهره برداری شود.
۳۰ بهمن ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰
کد خبر : ۶,۳۵۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید