شناورهای لایروب سازمان بنادر و دریانوردی فروخته نمی شود
در جلسه کارگروه لایروبی سازمان بنادر و دریانوردی در چابهار اعلام شد بر اساس سیاستها و خط مشی سازمان بنادر و دریانوردی شناورهای لایروب این سازمان فروخته نمی شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از معاونت امور دریایی سازمان کارگروه لایروبی در تاریخ 18 بهمن 89 در محل اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان (چابهار) با حضور مدیر کل امور دریایی، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، رؤسای ادارات مرتبط سازمان و بنادر تابعه تشکیل جلسه داد.
بر اساس این گزارش در این جلسه در خصوص چارچوب قرارداد آتی لایروبی بحث و تبادل نظر به‌عمل آمد. در این راستا، تأمین منابع مالی قرارداد از محل تعرفه لایروبی، عدم امکان فروش لایروب‌ها بر اساس سیاست اعلام شده سازمان از جمله خط مش های اعلام شده بود. همچنین مقوله پویا بودن قرارداد، به‌نحوی‌که با توجه به نوسانهای قیمت بازار، هر ساله بتوان حاشیه امینت کاری برای کارفرما و مجری فراهم کرد، به بحث و تبادل نظر گذاشته‌شد و استفاده از تجهیزات نوین پایش عملیات لایروبی و تامین نیازهای مازاد تجهیزاتی نیز مورد تاکید قرار گرفت.
در جلسه مذکور همچنین مقرر گردید نسبت به تهیه یک بسته قراردادی برای بنادر جنوب اقدام بعمل آید و تشکیل کمیته لایروبی بنادر جنوبی نیز مورد تاکید شرکت کنندگان قرار گرفت.
۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۱۸
کد خبر : ۶,۳۸۴

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید