مطالعات تفصیلی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل بندر چابهار نهایی شد تعلیق مجوز شرکت گلنکور سنگاپور برای بانکرینگ کاهش 50 درصدی سوانح دریایی در پهنه آبی شرق هرمزگان تصویب آمایش سرزمین مبتنی بر طرح‌‌های توسعه اقتصادی کشور در دریا، سواحل، بنادر و آب‌های مرزی در مجمع تشخیص مصلحت نظام/ استقرار واحدهای اقتصادی، صنعتی و جمعیتی متناسب در سواحل جنوب کشور رشد 115 درصدی ترانزیت کالا از طریق بندرامیرآباد / تشکیل کارگروه تخصصی افزایش جذب کالا و تسهیل فرآیندها در بندر هوشمندسازی فرآیند مدیریت مصرف برق در بندر امام(ره) تعمیر یک شناور خدماتی در بندر بوشهر توسط متخصصان داخلی پیام مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت 26 مرداد، سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی نشست مدیرکل و‌مدیران بنادر و دریانوردی هرمزگان با استاندار/ طرح‌های سرمایه‌گذاری سازمان بنادر در هرمزگان نقش کلیدی در توسعه اقتصاد ملی و معیشت ساحل نشینان دارد برگزاری نشست کارگروه فرعی لایروبی حوزه جنوب غرب کشور به میزبانی بندر بوشهر
یکصد و سی ام جلسه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی در سال 89 برگزار شد.
یکصد و سی امین جلسه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی امروز در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی سازمان تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه مهندس صدر، معاون وزیر راه و ترابری و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی روز مهندس را تبریک گفت و علم مهندسی را به عنوان علم پایه ارزیابی کرد و افزود : هر کس می خواهد در امور مختلف موفق باشد باید فکر مهندسی داشته باشد.
در این جلسه مهندس صدر به شرایط منطقه اشاره کرد و نهضتهای اخیر منطقه را ناشی از فطرت الهی انسان دانست که در برابر ظلم مقاومت می کند و طالب عدالت است. وی گفت : نهضتها برای موفقیت نیاز به به رهبری دارد در غیر اینصورت ممکن است مورد سوء استفاده برخی فرصت طلبان قرار گیرد و به انحراف کشیده شود.
وی گفت: امام خمینی مسیر اصلی انقلاب اسلامی ایران را بر دو مدار اسلام و مردم بیان کردند و رهبری مردم را در این مسیر هدایت می نماید.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در فصل بودجه و برنامه قرار داریم تأکید کرد: دولت موظف است برنامه های عملیاتی، اهداف و استراتژیهای خود را مشخص کند و سازمان بنادر و دریانوردی نیز به عنوان بخشی از دولت باید اهداف خود را مدون نماید.
وی با اشاره به اینکه اهداف کمی و کیفی سازمان بنادر در بخش برنامه ریزی و بودجه در حال تدوین است گفت این اهداف باید در حد ظرفیتها و قابلیتهای سازمان باشد تا محقق شود.
وی همچنین با اشاره به تعیین بودجه سال نود بر اساس همین اهداف گفت : در تعیین بودجه سال نود پروژه های که پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای دارند و در سال 90 به اتمام می رسند در تخصیص بودجه در اولویت قرار دارند.
 
۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۴:۲۴
کد خبر : ۶,۳۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید