یکصد و سی ام جلسه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی در سال 89 برگزار شد.
یکصد و سی امین جلسه مدیران سازمان بنادر و دریانوردی امروز در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی سازمان تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه مهندس صدر، معاون وزیر راه و ترابری و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی روز مهندس را تبریک گفت و علم مهندسی را به عنوان علم پایه ارزیابی کرد و افزود : هر کس می خواهد در امور مختلف موفق باشد باید فکر مهندسی داشته باشد.
در این جلسه مهندس صدر به شرایط منطقه اشاره کرد و نهضتهای اخیر منطقه را ناشی از فطرت الهی انسان دانست که در برابر ظلم مقاومت می کند و طالب عدالت است. وی گفت : نهضتها برای موفقیت نیاز به به رهبری دارد در غیر اینصورت ممکن است مورد سوء استفاده برخی فرصت طلبان قرار گیرد و به انحراف کشیده شود.
وی گفت: امام خمینی مسیر اصلی انقلاب اسلامی ایران را بر دو مدار اسلام و مردم بیان کردند و رهبری مردم را در این مسیر هدایت می نماید.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در فصل بودجه و برنامه قرار داریم تأکید کرد: دولت موظف است برنامه های عملیاتی، اهداف و استراتژیهای خود را مشخص کند و سازمان بنادر و دریانوردی نیز به عنوان بخشی از دولت باید اهداف خود را مدون نماید.
وی با اشاره به اینکه اهداف کمی و کیفی سازمان بنادر در بخش برنامه ریزی و بودجه در حال تدوین است گفت این اهداف باید در حد ظرفیتها و قابلیتهای سازمان باشد تا محقق شود.
وی همچنین با اشاره به تعیین بودجه سال نود بر اساس همین اهداف گفت : در تعیین بودجه سال نود پروژه های که پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای دارند و در سال 90 به اتمام می رسند در تخصیص بودجه در اولویت قرار دارند.
 
۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۴:۲۴
کد خبر : ۶,۳۸۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید