پیام مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به همایش و مانور ملی – منطقه ای جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریا
مانور ملی – منطقه ای جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریا با پیام سید عطاء اله صدر معاون وزیر راه و ترابری و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در آبهای استان بوشهر آغاز شد.
سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و سلام و درود بر تمامی دریانوردان دریادل، همکاران سازمان بنادر و دریانوردی و دست اندرکاران سایر سازمانهای دریایی و غیر دریایی کشور، شرکت کنندگان محترم از کشورهای همسایه حاشیه خلیج فارس و دریای عمان، و با تشکر از حضور فعال شما در مانور ملی جستجو و نجات دریایی، مقابله با آلودگی دریا.
در راستای اجرای الزامات کنوانسیون های بین المللی SAR و OPRC ، به منظور کمک رسانی و نجات سانحه دیدگان از سوانح دریای و ارتقای سطح هماهنگی و همکاری کلیه دست اندرکاران و لزوم آمادگی همه جانبه و از پیش تمرین شده به منظور مقابله با سوانح منجر به آلودگی های دریایی در مقیاس بزرگ، مانور ملی- منطقه ای جستجو و نجات دریایی و مقابله با آلودگی دریا را در منطقه دریایی بوشهر آغاز می نماییم.
امیدوارم با تلاش همگی عزیزان و همکاران از کلیه سازمانهای ذیربط، توانمندی ارائه خدمات امداد و نجات و مقابله با آلودگی های دریایی در خیلج فارس افزایش پیدا کرده و شاهد برگزاری مانور با شکوه و هماهنگ باشیم.
 
۱۲ اسفند ۱۳۸۹ ۱۴:۴۹
کد خبر : ۶,۴۲۰

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید