دیدار معاون برنامه ریزی ، اداری ومالی از خانواده های معظم شهدا
محمد رضا امامی ، معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی در ادامه برنامه بازدید از خانواده معظم شهدای سازمان بنادر و دریانوردی به همراه جناب آقای عیسی وند ، مشاور و بازرس ویژه مدیر عامل و اعضای اداره امور ایثارگران در روز چهارشنبه مورخ 11/12/89 با خانواده معظم شهیدان خرسندی و فائض دیدار کردند .
شهید رضا قلی خرسندی بازنششسته سازمانی در تاریخ 22/11/57 به شهادت رسیدند ، ایشان دارای 4 فرزند پسر هستند که اکنون به لطف زحمات همسر بزرگوار شهید همگی دارای تحصیلات عالی می باشند .
شهید حمیدرضا فائض نیز که از بازنشستگان محترم سازمان بنادر و دریانوردی بودند در تاریخ 10/7/59 با داشتن 2 فرزند تحصیلکرده دختر جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و به درجه رفیع شهادت نائل گشتند .
خانواده محترم شهدا قبل از هرچیز بابت راه اندازی این سنت پس از گذشت بیش از یک دهه ، تشکر و بر پایداری این سنت تاکید و عنوان نمودند که اینطور نباشد که با جابجایی و تغییر مدیران این رویکرد نیز تغییر یابد و دوباره به دست فراموشی سپرده شود .
پس از این محمدرضا امامی اشاره نمودند که برنامه ریزی در جهت دیدارهای مستمر با خانواده معزز و گرانقدر شهدای عزیز که با دستور جناب آقای صدر و به نمایندگی از طرف هیات محترم عامل صورت می گیرد در وهله ی اول تذکری به مسئولین سازمان است تا فراموش نکنند که این امنیت و اقتدار و شرایط امروز نتیجه نثار قطره قطره خون پاک شهیدان این مرز و بوم و صبر و تحمل خانواده های عزیز شهدای گرانقدر است و یادآوری ای است تا در مسیر حفظ ارزش های دفاع مقدس برنامه ریزی های بیشتری صورت پذیرد و اظهار امیدواری نمودند که بتوانیم در سازمانی که بیش از 50% نیروهای آن را ایثارگران محترم تشکیل می دهند بیش از پیش این ارزش ها را جاری نمائیم .

ایشان با بیان اینکه طی این مدت که ملاقات هایی را با خانواده های عزیز شاهد داشته ایم از صبر و حوصله و مناعت طبع و روحیه ولایتمداری این عزیزان بهره مند شده ایم ، از بخش های مرتبط سازمان درخواست نمودند که مسائل و مشکلات این خانواده های محترم را در همه زمینه ها شناسایی و در مسیر حل آنها اقدام عاجل معمول نمایند .

 

شهید2

۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳
کد خبر : ۶,۴۴۹

ارسال نظرات

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید