برای دریافت نتایج آزمون خود لطفاً از منوی " ثبت نام اینترنتی آزمون " وارد شوید و سپس بر روی کارنامه آزمون کلیک نمایید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لطفا کد پیگیری را وارد نمایید  

[ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ]
[ ۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ]
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی
select
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
[ ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ]
اداره کل امور دریانوردان و سازمانهای تخصصی بین المللی

فرایند و نحوه ارسال و پیگیری درخواستهای غیرحضوریفرایند و نحوه ارسال و پیگیری درخواستهای غیرحضوری

برای پیگیری درخواست خود مبنی بر شرکت در آزمونهای دریانوردی و یا صدور اسناد دریانوردی که از طریق دفاتر پست ارسال نموده اید، کد ملی خود و همچنین کد رایانه ایی داده شده را در کادر ذیل وارد نمایید. همچنین می توانید از طریق تلفن گویا به شماره 2-26117241-021 نیز یگیری نمایید.

توجه: با توجه به مشکل فنی این صفحه (که در حال برطرف شده می باشد) ، برای پیگیری درخواست خود هنگامیکه کد ملی و همچنین کد رایانه ایی داده شده را وارد می کنید ممکن است به منوی نتایج آزمون بازگردید که در صورت مشاهده این وضع اگر مجدداً بر روی منوی " پیگیری درخواست" کلیک نمایید در پایین صفحه می توانید پاسخ وضعیت مرسوله خود را دریافت نمایید.  

(لازم به ذکر است اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان موظف است تا یک هفته کاری به درخواستها و مرسولات شما پاسخ دهد.)

لطفا کد پیگیری را وارد نمایید  

1
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴

هزینه های شرکت در آزمون و یا صدور گواهینامه ها و شناسنامه دریانوردی را به چه شماره حسابی می توان واریز نمود ؟

شماره حساب  2176459001009   (سیبا) بانک ملی به نام سازمان بنادر و دریانوردی

آیا می توان درخواست و مدارک خود را مبنی بر شرکت در آزمونها و یا صدور گواهینامه و شناسنامه دریانوردی بصورت غیر حضوری و از طریق پست ارسال کنم ؟

بله می توانید... برای این منظور باید به سایت اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان مراجعه و پس از آگاهی از مدارک و شرایط مورد نیاز آنرا به آدرس تهران،میدان فرمانیه،بلوار شهید لواسانی، کوچه شهید ثروتی، پلاک 1 سازمان بنادر و دریانوردی ارسال کنید و از طریق همان سایت و در منوی "پیگیری درخواست" نتیجه درخواست خود را پیگیری نمایید.

چگونه می توان پرسشها و مسایل خود را با اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان مطرح نمود و جوابیه آنرا نیز در اسرع وقت دریافت نمود ؟

برای مطرح نمودن پرسشها و مسایل خود با اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان و دریافت جوابیه آن در اسرع وقت، استفاده از تلفن گویا به شماره 26117241-021 می باشد که در ظرف کمتر از دو روز کاری می توانید جوابیه خود را دریافت کنید.

مدت زمان صدور اسناد دریانوردان چقدر می باشد ؟

مدت زمان صدور بستگی به نوع سند و گواهینامه ها درخواستی دارد، که این مدت زمان برای صدور و تمدید گواهینامه های شایستگی و مهارت و همچنین جانبی یک هفته، برای صدور و تمدید شناسنامه دریانوردی دو هفته و برای صدور المثنی گواهینامه و شناسنامه دریانوردی دو ماه به طول خواهد انجامید.

نتیجه اولیه و همچنین تجدیدنظر آزمونهای دریانوردی چه موقع اعلام می گردد ؟

مدت زمان اعلام نتیجه اولیه آزمونهای اولیه حدوداً 12 روز پس از برگزاری آخرین آزمون شفاهی همان رده و مدت زمان اعلام نتیجه تجدیدنظر 5 روز کاری از زمان ارائه درخواست می باشد.

چگونه می توانم به نمونه سئوالات آزمونهای دریانوردی دسترسی داشته باشم ؟

با مراجعه به سایت اینترنت اداره امتحانات و گواهینامه های دریانوردان و منوی "نمونه سئوالات آزمون" می توانید به نمونه سئوالات دسترسی داشته باشید.

 

 • از مخاطبین محترم تقاضا می شود که جهت استعلام اسناد دریانوردی به ترتیب از مرورگرها Google Chrome  ، Mozilla fire-fox  و یا اخرین نسخه windows explorer  استفاده نمایند.
 • In order to retrieve verification of required document use one of these web browsers  : Mozilla Fire fox or Google Chrome or last version of Windows Explorer.
 • برای استعلام اسناد دریانوردان اینجا کلیک نمایید.

استعلام آنلاین اسناد دریانوردان

 

 

 • اطلاعیه ها:
 • قابل توجه کسانیکه از طریق اینترنتی برای آزمونهای دریانوردی ثبت نام می کنند می بایست اصل و کپی مدارک مربوطه خود را برای تایید و صحه گذاری، در فاصله زمانی تعیین شده (از زمان ثبت نام تا پایان آزمونهای همان دوره)به بخش پذیرش اداره آزمون و اسناد دریانوردان تحویل دهند، بدیهی است داوطلبانی که از ارایه مدارک خود به پذیرش امتناع ورزند برابر مقررات عمل خواهد شد و در صورت نقص عمده در مدارک و اطلاعات دریافتی، نتایج آزمون داوطلب باطل میشود.
 • از مخاطبین محترم درخواست می گردد جهت ثبت نام اینترنتی آزمون از مرورگر Mozilla Firefox استفاده نمایند. 
 • زمان اعلام نتیجه اولیه آزمون مطابق با برنامه در حدود دو هفته بعد از آخرین آزمون می باشد.
 • در صورت درخواست تجدیدنظر، زمان ارایه درخواست در هر دوره از آزمون، فقط در روزهای تعیین شده (طبق جدول زیر)  انجام خواهد گرفت.
 • در صورت مشاهده هر گونه مشکل در این خصوص فقط با شماره  22802508 تماس بگیرید.
 • لطفاً از تماس غیرضروری جداً خودداری نمایید.

 

 • توجه: (96/04/25)-به اطلاع دریانوردان محترم می رساند از دوره 963 به بعد ثبت نام کلیه درجه ها فقط از طریق اینترنتی مورد پذیرش می باشد و همچنین دریانوردان قادر هستند از طریق اینترنتی برای دوره های آتی و مدنظر خود تا پایان سال نیز پیشاپیش ثبت نام نمایند .

 

جدول زمانبندی ثبت نام اینترنتی آزمونهای دریانوردی سال 1396

 دوره آزمون  زمان ثبت نام اولیه  زمان درخواست تجدیدنظر  نوع آزمون
 961  -----  -----  شفاهی
 962  96/01/30 96/03/22-23  کتبی و شفاهی
 963  -----  -----  شفاهی
 964  هم اکنون لغایت 96/05/04  96/06/27-28  کتبی و شفاهی
 965  هم اکنون لغایت 96/07/05  -----  شفاهی
 966  هم اکنون لغایت 96/07/26  96/09/20-21  کتبی و شفاهی
 967  هم اکنون لغایت 96/09/29  -----  شفاهی
 968  هم اکنون لغایت 96/10/20  96/12/14-15  کتبی و شفاهی
 

   ثبت نام و نتایج آنلاین آزمون