جستجوی خبر

تقدیر محیط زیست از اقدامات سازمان بنادر درحوزه تالاب انزلی/ اتمام مطالعات رسوب‌گذاری تالاب تا پایان امسال
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات سازمان بنادر در راستای حفاظت از محیط زیست، گفت: کار ماندگاری توسط سازمان بنادر در تالاب انزلی صورت گرفته است.
مبحث ارزیابی زیست محیطی، بندی از قراردادهای سرمایه گذاری اداره کل بنادر گیلان/ تقدیر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان از
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان در دیدار مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات سازمان بنادر در راستای حفاظت از محیط زیست، گفت: کار ماندگاری توسط سازمان بنادر در تالاب انزلی صورت گرفته است.
نشست تخصصی حمل و نقل و نگهداری کالاهای خطرناک در بندر بوشهر/ 6 میلیون و 400 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در یک سال گذشته در مجموع 6 میلیون و 400 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد که در مقایسه با سال ماقبل آن سه درصد رشد نشان می‌دهد.
پایان ارزیابی شاخص‌های عملکرد ایمنی و بهداشت در بندر شهید رجایی
کار ارزیابی شاخص‌های عملکرد اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از سوی ممیزان اعزامی از سازمان بنادر و دریانوردی پایان یافت.‌
جابه‌جایی بیش از یک میلیون و 800 تن انواع کالا در بنادر غرب هرمزگان/ افزایش 75 درصدی ترانزیت نفتی و غیرنفتی
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک میلیون و 814 هزار و 400 تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی طی 2 ماهه امسال در بنادر غرب این استان تخلیه و بارگیری شد.
نخستین مرکز مکانیزاسیون مدیریت برنامه ریزی عملیات بندری در بوشهر مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت
در آئینی با حضور عادل دریس مدیرکل امور بندری و خسرو سرایی مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه‎‌ های سازمان بنادر و دریانوردی، نخستین مرکز مکانیزاسیون مدیریت برنامه ریزی عملیات بندری مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت.
تجدید میثاق جامعه دریایی و بندری کشور با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره)
در آستانه سی و چهارمین سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل، معاونین، مشاوران و مدیران سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ارشد جامعه دریایی و بندری کشور با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق کردند.
26 پایانه بندری کشور به بخش خصوصی واگذار شد / نظارت و کنترل خدمات بندری از اولویت های راهبردی سازمان بنادر و دریانوری است
رئیس اداره امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از سال 82 به عنوان زمان آغاز طرح واگذاری پایانه‌های بندری به بخش خصوصی، تاکنون 26 پایانه بندری اعم از پایانه‌های کانتینری، جنرال کارگو و غلات به بخش خصوصی واگذار شده است.
نشست تخصصی حمل و نقل و نگهداری کالاهای خطرناک در بندر بوشهر/ 4 میلیون و 400 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در یک سال گذشته در مجموع 4 میلیون و 400 هزار تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد که در مقایسه با سال ماقبل آن سه درصد رشد نشان می‌دهد.
نخستین مرکز مکانیزاسیون مدیریت برنامه ریزی عملیات بندری در بوشهر مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت
در آئینی با حضور عادل دریس مدیرکل امور بندری، علیرضا آذرباد رئیس اداره امور بندری ، صدرالدین محمدی رئیس اداره امور مناطق ویژه و آزاد بندری و خسرو سرایی مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی، نخستین مرکز مکانیزاسیون مدیریت برنامه ریزی عملیات بندری مورد بهره برداری آزمایشی قرار گرفت.
صفحه ۱ از ۱۰