جستجوی خبر

رشد 46 درصد لایروبی در اسکله‌ها و آبراه‌های منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان با اشاره به انجام بیش از سه میلیون و 814 هزار متر مکعب حجم لایروبی طی 12 ماهه سال گذشته، از رشد 46 درصدی این عملیات نسبت به مدت مشابه خبر داد.
ثبت بیشترین عملیات کانتینری بندر شهید رجایی طی شش سال گذشته / افزایش 27 درصدی ترانزیت خارجی در بخش کانتینری
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش 11 درصدی عملیات کانتینری بندر شهید رجایی در 1402خبرداد و گفت: به رغم اعمال شدیدترین تحریم‌های دریایی و با اتکا بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها داخلی، سال گذشته عملیات کانتینری در این بندر به بالاترین رقم خود طی شش سال گذشته رسید.
مرحله نخست ساخت بندر گردشگری چمخاله تکمیل شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان گفت: مرحله نخست ساخت و توسعه بندر تفریحی و گردشگری بندر چمخاله شامل راه و پل دسترسی و حوضچه آرامش تکمیل شده است.
ثبت بالاترین رقم عملیات کانتینری طی شش سال گذشته در بندر شهید رجایی/ تدوین راهبردهای سال 1403 هم‌راستا با سیاست‌های 9‌گانه
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از افزایش 11 درصدی عملیات کانتینری بندر شهید رجایی در 1402خبرداد و گفت: با وجود شرایط متاثر از تحریم‌ها با اتکا بر ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها داخلی سال گذشته عملیات کانتینری در این بندر به بالاترین رقم خود طی شش سال گذشته رسید.
تکمیل مرحله نخست بندر گردشگری چمخاله
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از تکمیل بخش نخست بندر گردشگری چمخاله لنگرود خبر داد و گفت: مرحله نخست این بندر شامل راه و پل دسترسی و حوضچه آرامش تکمیل شده است.
آغاز عملیات اجرایی ایجاد زیرساخت‌های بندری در اراضی ۶۰۰ هکتاری منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره)
فاز نخست عملیات اجرایی ایجاد زیرساخت‌های بندری در اراضی موسوم به ۶۰۰ هکتاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت های لجستیک بندری آغاز شد.
فاز نخست عملیات اجرایی پروژه اراضی 600 هکتاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) آغاز شد
عملیات اجرایی فاز نخست پروژه اراضی موسوم به 600 هکتاری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت های لجستیک بندری آغاز شد.
۱۷ پروژه با اعتبار ۳ هزار میلیارد ریال در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در دست اجرا است
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان اعلام کرد : این اداره کل ۱۷ پروژه با اعتبار ۳ هزار و ۹۲۰ میلیارد ریال در دست اجرا دارد.
جابه‌جایی بیش از ۱۲.۵ میلیون تن انواع کالا در بنادر غرب هرمزگان/ ترانزیت 182هزار خودرو به کشورهای آسیای میانه
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان اعلام کرد: سال گذشته(۱۴۰۲) بیش از ۱۲ میلیون و ۵۳۵ هزار تن انواع کالا در بنادر غرب این استان تخلیه و بارگیری شد.
جابه‌جایی بیش از ۱۲.۵ میلیون تن انواع کالا در بنادر غرب هرمزگان/ ترانزیت ۱۸۲هزار خودرو به کشورهای آسیای میانه
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: سال گذشته (۱۴۰۲) بیش از ۱۲ میلیون و 500 هزار تن انواع کالا در بنادر غرب این استان تخلیه و بارگیری شد.
صفحه ۱ از ۱۰