بنر هفته دولت

اخبار هفته دولت

همزمان با هفته دولت و ‌با حضور مدیرعامل سازمان بنادر؛
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، عملیات اجرایی ۲ پروژه بندری در بندر دیر شامل احداث ۴ پست اسکله رمپ و پایانه بندری و محوطه‌سازی بندر دیر در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار و مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر و مسئولان محلی آغاز شد.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
معاون وزیر راه و‌شهرسازی و‌ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در آیین آغاز عملیات اجرایی لایروبی کانال دسترسی بندر ریگ گفت: وزیر راه و شهرسازی اهتمام ویژه‌ای به اجرای پروژه‌های بنادر استان بوشهر دارند و در این راستا بازدیدهای مستمری از بنادر استان صورت گرفته و‌اقدامات متعددی در دستور کار است.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸
همزمان با هفته دولت؛
همزمان با هفته دولت، عملیات اجرایی پروژه لایروبی کانال دسترسی بندر ریگ (شهرستان گناوه) در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استاندار، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر آغاز شد.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
مدیرعامل سازمان بنادر اعلام کرد:
معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی آخرین اقدامات صورت گرفته در بندر بوشهر به منظور پشتیبانی هرچه بهتر از جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال در قطر را تشریح کرد و از راه اندازی ترمینال مسافری در سریع‌ترین زمان ممکن خبر داد.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
عملیات اجرایی و بهره برداری از ۱۲ پروژه در بنادر استان بوشهر از جمله عملیات اجرایی پروژه تعمیرات اساسی پایانه بین المللی مسافربری دریایی در بوشهر در مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر آغاز شد.
۰۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۹:۱۸
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی از ۲ بندر دیلم و گناوه در شمال استان بوشهر بازدید کرد.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹
مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان از بهره برداری و واگذاری دو پروژه مهم و اساسی در بنادر شرق هرمزگان در هفته دولت خبر داد.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
همزمان با هفته دولت و در ارتباط ویدیوکنفرانسی مدیر عامل سازمان بنادر و در حضور مدیرکل تامین و‌ مهندسی تجهیزات و مدیر ایمنی و hse سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسولان محلی در بندر خرمشهر ، ۴۰ دستگاه خودرو آتش‌نشانی به ناوگان بنادر ملحق شد.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی بندر امام تاکید کرد: بندر امام خمینی(ره) نقش مهمی در بحث تخلیه و بارگیری کالاهای اساسی دارد و با بهره‌برداری از برخی از این پروژه‌ها، اثرات آن علاوه بر استان، در سطح ملی نیز نمایان خواهد بود.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۶
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، سیلوهای 100 هزار تنی منطقه ویژه اقتصادی امام خمینی(ره) با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۴
بهره‌برداری از فاز 2 و 3 کارخانه روغن‌کشی و تصفیه روغن خوراکی به مناسبت هفته دولت با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) آغاز شد.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
به مناسبت هفته دولت و با حضور مدیرعامل سازمان بنادر انجام شد؛
در مراسمی به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون وزیر راه و شهر سازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی پروژه تعمیرات اساسی محوطه‌های باراندازها و هتل بزرگ بندر امام خمینی(ره) آغاز شد.
۰۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
صفحه ۱ از ۳

 

Loading